Portekiz Otobüs Bileti

Portekiz Otobüs Seferleri

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Portekiz Bir sonraki yaz tatiliniz için mükemmel bir yer mi arıyorsunuz? Avrupa’nın güneybatısında, İber Yarımadası’nda yer alan Portekiz, yeni bir kültürü tanımaya istekli ve Avrupa’daki en iyi ulusal mutfaklardan birini tatmak isteyen ziyaretçileri bekliyor! Her yıl 3.000 saatten fazla güneş gören ülkede, Algarve’de Atlantik Okyanusu’nda yüzebilir ya da Portekiz şehirlerinde bol güneşli yürüşler yapabilirsiniz.
Portekiz’in en sık ziyaret edilen şehri Lizbon’da, Portekiz kültürünü keşfedebilir, şehrin geçmişi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, öğleden sonraları ve akşamları ise şehrin kumsallarından birinde dinlenerek vakit geçirebilirsiniz. Canınız güzel bir kadeh şarap istiyorsa, Portekiz’in kuzeyinde yer alan Oporto’da birbirinden leziz şarapların tadına bakabilirsiniz. Ülkenin en eski üniversitesinin bulunduğu Coimbra Portekiz’de muhakkak ziyaret etmeniz gereken şehirler arasında yer alıyor! Binalarının bazıları UNESCO Dünya Mirası arasında yer alan Portekiz’de batı kıyısına yakın Sintra Ulusal Sarayı tarihsel bir yolculuğa çıkmanız için gereken her şeyi barındırıyor. Genel olarak Portekiz, Roma Tapınağı Évora'daki küçük şapel Capela dos Ossos'da dahil olmak üzere çok sayıda tarihi binaya ve kültürel önemi olan yerlere ev sahipliği yaparak her yıl turist çekiyor.
Avrupa otobüs şebekesine iyi entegre edilen Portekiz, ALSA, Avanza Grupo veya Eurolines España gibi çok sayıda otobüs şirketi İspanya, Fransa veya Almanya gibi diğer Avrupa ülkeleri ile bağlantı kurmaktadır. CheckMyBus, bireysel ihtiyaçlarınız için en uygun otobüs bağlantısını bulmanıza yardımcı olur, böylece Portekiz’e rahatlıkla ulaşabilirsiniz!

Portekiz'de en popüler otobüs seferleri

Portekiz'de en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Portekiz'deki diğer otobüs durakları ve otobüs seferleri

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.