Sabadell sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Sabadell sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Sabadell şehrine ucuz otobüs biletleri
 • ALSA
  08:39
  Callús
  Süre 0sa 59dk
  09:38
  Sabadell - Merkez otobüs durağı
  bşlngç88,16 ₺
89 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
2 Otobüs Şirketi
88,16 ₺ En Ucuz Bilet
Sabadell Hakkında
İspanya
206.493
Euro
CheckMyBus sizinle! Sabadell için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Sabadell için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Sabadell şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Sabadell için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Sabadell şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Sabadell şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Sabadell şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Sabadell şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Sabadell - Merkez otobüs durağı
Calle de la Estación 67, 08202 Sabadell (İspanya)

Seyahat Bilgisi: Sabadell şehrini ziyaret et

Ulaşım
Sabadell toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti22,30 ₺
Aylık Bilet518,59 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler6,38 %
Tren veya metro kullanan kişiler14,89 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi37,24 ₺
Orta Mesafe Taksi60,06 ₺
Uzun Mesafe Taksi139,93 ₺
Yakıt12,34 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek113,05 ₺
3 menü207,43 ₺
Küçük cappuccino17,73 ₺
Büyük fıçı bira25,93 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği16,15 ₺
Etli yemek28,01 ₺
Şişe su6,11 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)51,86 ₺

Sabadell şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Sabadell yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Barcelona, L'Hospitalet de Llobregat, Badalona gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Sabadell şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Mataró, Santa Coloma de Gramenet, Girona ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Barselona - El Prat Havaalanı, Girona–Costa Brava Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.