San Román sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

San Román sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
48 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
2 Otobüs Şirketi
San Román Hakkında
İspanya
2.558
Euro
CheckMyBus sizinle! San Román için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde San Román için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. San Román şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca San Román için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, San Román şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
San Román şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: San Román şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

San Román şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
CA-610 54, 39626 San Román (İspanya)

Seyahat Bilgisi: San Román şehrini ziyaret et

Ulaşım
San Román toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti11,28 ₺
Aylık Bilet182,16 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi43,37 ₺
Orta Mesafe Taksi60,71 ₺
Uzun Mesafe Taksi121,40 ₺
Yakıt10,58 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek86,74 ₺
3 menü173,49 ₺
Küçük cappuccino13,16 ₺
Büyük fıçı bira18,43 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği16,30 ₺
Etli yemek26,25 ₺
Şişe su4,34 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)52,05 ₺

San Román gidiş-geliş popüler otobüs seferleri


San Román şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin
San Román yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Bilbao, Baracaldo, La Montaña gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. San Román şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Torrelavega, Barreda, Santurce ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Santander Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.