✈ Selanik Havaalanı (SKG ) otobüs seferleri

Selanik Havaalanı otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Selanik Havaalanı şehrine ucuz tren biletleri
 • Kiwi.com
  05:59
  Balıkesir Koca Seyit Havaalanı
  Süre 8sa 13dk
  14:12
  Selanik Havaalanı
  bşlngç186,15 ₺
 • Kiwi.com
  06:22
  Atina Havaalanı
  Süre 4sa 10dk
  10:32
  Selanik Havaalanı
  bşlngç437,45 ₺

Selanik Havaalanı şehrinden ucuz tren biletleri
 • Kiwi.com
  06:27
  Selanik Havaalanı
  Süre 3sa 57dk
  10:24
  Atina Havaalanı
  bşlngç437,45 ₺
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
186,15 ₺ En Ucuz Bilet
Selanik Havaalanına veya Selanik Havaalanından otobüsle seyahat etmek mi istiyorsunuz?
CheckMyBus sizinle! Selanik Havaalanına ve Selanik Havaalanından tüm otobüs bağlantılarını karşılaştırır ve kalkış saatlerini, otobüs durakları, tüm seyahat saatlerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösterir. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, sonraki birkaç gün için Selanik Havaalanı için en ucuz transferleri gösteriyoruz. Ayrıca, yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak uzun mesafeli Selanik Havaalanı otobüs durakları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Buna ek olarak, Selanik Havaalanına gidiş ve dönüş için en çok aranan otobüs bağlantılarını da bulacaksınız.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Eğer Selanik Havaalanına otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönünü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Selanik Havaalanından ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve size uygun olan tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralayabilir, duraklara veya firmalara göre filtreleyebilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Selanik Havaalanından veya havaalanına gitmeniz için size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Selanik Havaalanına şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Selanik Havaalanı (Yunanistan)
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.