✈ Selanik Havaalanı (SKG ) otobüs seferleri

Selanik Havaalanı otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Selanik Havaalanı şehirlerarası otobüsleri bulunmamaktadır. Aşağıdaki listede, Selanik Havaalanı şehrinin çevresindeki en ucuz otobüs seferlerini ve alternatif ulaşım araçlarını bulabilirsiniz.
 • Citylines LTD
  01:30
  Selanik
  Süre 7sa 30dk
  09:00
  Filibe
  bşlngç251,77 ₺
Şu anda Selanik Havaalanı için şehirlerarası otobüsümüz bulunmamaktadir. Aşağıdaki listede, genellikle bulacağınız Selanik Havaalanı civarındaki en ucuz otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz.
 • FP Travel
  19:30
  Selanik
  Süre 7sa 30dk
  03:00
  Niš
  bşlngç553,90 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 08.07.2021
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
3,98 ₺ En Ucuz Bilet
Selanik Havaalanına veya Selanik Havaalanından otobüsle seyahat etmek mi istiyorsunuz?
CheckMyBus sizinle! Selanik Havaalanına ve Selanik Havaalanından tüm otobüs bağlantılarını karşılaştırır ve kalkış saatlerini, otobüs durakları, tüm seyahat saatlerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösterir. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, sonraki birkaç gün için Selanik Havaalanı için en ucuz transferleri gösteriyoruz. Ayrıca, yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak uzun mesafeli Selanik Havaalanı otobüs durakları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Buna ek olarak, Selanik Havaalanına gidiş ve dönüş için en çok aranan otobüs bağlantılarını da bulacaksınız.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Eğer Selanik Havaalanına otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönünü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Selanik Havaalanından ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve size uygun olan tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralayabilir, duraklara veya firmalara göre filtreleyebilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Selanik Havaalanından veya havaalanına gitmeniz için size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Selanik Havaalanına şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Havaalanı
Selanik Havaalanı (Yunanistan)
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.