Şili Otobüs Bileti

Şili Seferleri

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şili Pek çok efsane ve hikâye Pasifik Okyanusu kıyılarında 6.000 kilometreye kadar uzanan Güney Amerika ülkesi Şili hakkında bir şeyler anlatıyor. Bunların arasında en inandırıcı olanı Yerel Aymara dilinden gelen Şili adının, “Dünyanın Bittiği Ülke” anlamına geldiğine inanılanı olabilir. Atacama Çölü’nün nefes kesen eşsiz manzarasını veya Cape Hoorn’un çevresindeki bölgenin resimlerini gördüğünüzde, dünyanın sonu hakkında fikriniz değişebilir. Cape, Güney Amerika’nın en güney ucu ve Antartika’nın soğuk rüzgarlarından dolayı günümüzde bile denizciler ve kâşifler arasında oldukça ünlüdür.
Santiago, Şili’nin şaşırtıcı derecede güzel, modern ve Andean dağlarının karla kaplı uçları ile çevrili başkentidir. Aynı zamanda ülkenin en kalabalık şehri olan Santiago, sayısız turistik yerleri, müzeleri ve muhteşem görselliği ile Şili’nin görülmeye değer şehirleri arasında yer alıyor. Atamaca Çölü ise kesinlikle dünya üzerindeki en farklı yerlerden biridir. Ay Vadisi olarak adlandırılan Valle de la Luna’da ay yüzeyine benzeyen manzaralara şahit olabilirsiniz. 4000 metre yüksekliğindeki Salar de Talar dağında kondüsyonunuzu test edip, vücudunuzun sınırlarını öğrenebilir, sonsuz tuz çölleri tarafından şaşkına dönebilir veya sıcak rüzgarlar nedeniyle gece boyunca çölün ortasında büyüyen iklim fenomeni çiçekli deniz yani El Niño'nun büyüsüne kapılabilirsiniz. Ülkenin en güneyindeki Torres del Paine Milli Parkı’nda buzdağları, buzullar ve egzotik faunalar bulunuyor. Güney Pasifik Okyanusu’ndaki Paskalya Adası’nda yer alan Moai’nin dünyaca ünlü, muazzam taş heykelleri, Şili’ye ait sayısız doğal ve insan yapımı harikalarla kuşanıyor.
Güney Amerika’da Arjantin, Brezilya veya Şili’ye ucuza seyahat etmenizi sağlayan gelişmiş bir otobüs ağına sahibiz. Şili bölgesindeki Turbus, Bus Norte, Pullman Bus ve Andesmar gibi en popüler otobüs şirketlerini karşılaştırabilirsiniz. CheckMyBus size en iyi otobüs bağlantılarını ve en ucuz fiyatları bulmak için gereken tüm bilgileri sağlar.

Şili'deki en popüler otobüs seferleri

Şili'de en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Şili'deki diğer otobüs durakları ve otobüs seferleri

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.