Slovenya Otobüs Bileti

Slovenya Otobüs Seferleri

calendar
Gelişmiş Arama
625 Firma - 1.994.672 Bağlantı
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Slovenya

Bir sonraki seyahatinizde rahatlamak, gevşemek ve farklı bir doğada, zengin bitki örtüsü ve hayvan çeşitliliği ile iç içe mi olmak istiyorsunuz? O halde Slovenya sizin için mükemmel bir seçim olacaktır! Neredeye %36’sı koruma altında olan ülkede toplamda üç bölgesel park, 52 doğal rezerv, 44 korunan peyzaj parkı, 286 natura ve 2000 civarı kuş, bitki örtüsü ve yaşam alanı bulunuyor.

Milli parkta, UNESCO koruma alanında yer alan 2.864 metre yüksekliğindeki en büyük dağ Triglav dışında, Slovenya’da Julian, Dinaric, Kamnik-Savinja Alpleri ve Karavanke zincir dağ sıraları kışın dağcıları ve kayak tutkunlarını cezbediyor. Dağların dışında, Slovenya’da Adriyatik Denizi kıyısında güzel çakıl taşlı plajların ve berrak suların keyfini çıkarabilirsiniz. Ülkedeki en çarpıcı alanlardan Soča Nehri ve Bled Gölü’nü seyahat listenize muhakkak eklemelisiniz. 1,4 kilometrelik geniş turkuaz renkli gölün, 2,1 kilometrelik uzunluğunun ortasında Bled Adası’nı geleneksel ahşap teknelerden birine binerek ziyaret edebilir, böylece adada, Orta Çağ kalıntılarını ve Meryem Ana’ya adanmış hac kilisesini görebilirsiniz. Ülkenin en sevilen şehirleri arasında Ljlubljana ve eski liman kenti Piran yer alıyor.

Avrupa’nın merkezinde bulunan Slovenya iyi gelişmiş altyapısı ve modern otoyol sisteminden dolayı Avrupa otobüs ağına kapsamlı bir şekilde entegre edilmiştir. FlixBus, CrnjaTours, Pantourist ve Go Opti gibi uluslararası otobüs şirketleri ile İtalya, Avusturya, Hırvatistan veya Almanya’dan Ljubljana veya Maribor gibi şehirlere ve Slovenya'daki diğer turistik yerlere veya kayak noktalarına hızlı veya rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Slovenya'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
5
2
Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
6
3
1
1