Sunderland sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Sunderland sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
217 Otobüs
2 Otobüs Durağı
4 Otobüs Şirketi
Sunderland Hakkında
Birleşik Krallık
177.965
İngiliz Sterlini
CheckMyBus sizinle! Sunderland için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Sunderland için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Sunderland şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Sunderland için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Sunderland şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Sunderland şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Sunderland şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Sunderland şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Park Ln 18, Sunderland (Birleşik Krallık)
Stadium Way , SR5 1AT Sunderland (Birleşik Krallık)

Seyahat Bilgisi: Sunderland şehrini ziyaret et

Ulaşım
Sunderland toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti41,06 ₺
Aylık Bilet949,89 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi32,84 ₺
Orta Mesafe Taksi32,84 ₺
Uzun Mesafe Taksi32,84 ₺
Yakıt12,67 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek234,60 ₺
3 menü263,93 ₺
Küçük cappuccino24,99 ₺
Büyük fıçı bira34,31 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği15,66 ₺
Etli yemek34,57 ₺
Şişe su17,60 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)70,38 ₺

Sunderland şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Sunderland yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Newcastle upon Tyne, Middlesbrough, Darlington gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Sunderland şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Hartlepool, South Shields, Stockton-on-Tees ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.