Villefranche-sur-Saône sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Villefranche-sur-Saône sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
28 Otobüs
2 Otobüs Durağı
1 Otobüs firması
Villefranche-sur-Saône Hakkında
Fransa
32.994
Euro
CheckMyBus sizinle! Villefranche-sur-Saône için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Villefranche-sur-Saône için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Villefranche-sur-Saône şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Villefranche-sur-Saône için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Villefranche-sur-Saône şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Villefranche-sur-Saône şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Villefranche-sur-Saône şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Villefranche-sur-Saône şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Place de la Gare 87, 69400 Villefranche-sur-Saône (Fransa)
Route des Frênes 95, 69400  Villefranche-sur-Saône (Fransa)

Seyahat Bilgisi: Villefranche-sur-Saône şehrini ziyaret et

Ulaşım
Villefranche-sur-Saône toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti16,82 ₺
Aylık Bilet576,86 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler27,27 %
Tren veya metro kullanan kişiler18,18 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi41,01 ₺
Orta Mesafe Taksi76,33 ₺
Uzun Mesafe Taksi199,95 ₺
Yakıt11,63 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek112,10 ₺
3 menü233,54 ₺
Küçük cappuccino25,69 ₺
Büyük fıçı bira51,38 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği23,94 ₺
Etli yemek41,26 ₺
Şişe su10,65 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)60,72 ₺

Villefranche-sur-Saône gidiş-geliş popüler otobüs seferleri


Villefranche-sur-Saône şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin
Villefranche-sur-Saône yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Lyon, Saint-Étienne, Roanne gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Villefranche-sur-Saône şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Mâcon, Vienne, Givors ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Lyons St. Exupery Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.