Walsall sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Walsall sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Walsall şehrine ucuz otobüs biletleri
 • National Express
  15:00
  Acle
  Süre 8sa 30dk
  23:30
  Walsall
  bşlngç166,28 ₺
29 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
1 Otobüs firması
59,39 ₺ En Ucuz Bilet
Walsall Hakkında
Birleşik Krallık
172.141
İngiliz Sterlini
CheckMyBus sizinle! Walsall için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Walsall için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Walsall şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Walsall için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Walsall şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Walsall şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Walsall şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Walsall şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Walsall
Walsall (Birleşik Krallık)

Seyahat Bilgisi: Walsall şehrini ziyaret et

Ulaşım
Walsall toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti28,51 ₺
Aylık Bilet712,64 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler33,33 %
Tren veya metro kullanan kişiler11,11 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi66,75 ₺
Orta Mesafe Taksi117,11 ₺
Uzun Mesafe Taksi293,37 ₺
Yakıt13,25 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek142,53 ₺
3 menü237,54 ₺
Küçük cappuccino27,78 ₺
Büyük fıçı bira37,24 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği20,58 ₺
Etli yemek29,03 ₺
Şişe su11,43 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)83,02 ₺

Walsall şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Walsall yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Birmingham, Leicester, Coventry gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Walsall şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Wolverhampton, Stoke-on-Trent, Nottingham ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Birmingham Havaalanı, East Midlands Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.