✈ Yogyakarta Adisutjipto Havaalanı (YIA ) otobüs seferleri

Yogyakarta Adisutjipto Havaalanı otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Yogyakarta Adisutjipto Havaalanı şehri için genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?
 • Kiran Transportation
  11:00
  Yogyakarta - Any Hotel
  Süre 0sa 25dk
  11:25
  Yogyakarta Adisutjipto Havaalanı
  bşlngç371,48 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 16.04.2021
3 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
1 Otobüs firması
89,44 ₺ En Ucuz Bilet
Yogyakarta Adisutjipto Havaalanına veya Yogyakarta Adisutjipto Havaalanından otobüsle seyahat etmek mi istiyorsunuz?
CheckMyBus sizinle! Yogyakarta Adisutjipto Havaalanına ve Yogyakarta Adisutjipto Havaalanından tüm otobüs bağlantılarını karşılaştırır ve kalkış saatlerini, otobüs durakları, tüm seyahat saatlerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösterir. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, sonraki birkaç gün için Yogyakarta Adisutjipto Havaalanı için en ucuz transferleri gösteriyoruz. Ayrıca, yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak uzun mesafeli Yogyakarta Adisutjipto Havaalanı otobüs durakları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Buna ek olarak, Yogyakarta Adisutjipto Havaalanına gidiş ve dönüş için en çok aranan otobüs bağlantılarını da bulacaksınız.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Eğer Yogyakarta Adisutjipto Havaalanına otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönünü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Yogyakarta Adisutjipto Havaalanından ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve size uygun olan tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralayabilir, duraklara veya firmalara göre filtreleyebilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Yogyakarta Adisutjipto Havaalanından veya havaalanına gitmeniz için size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Yogyakarta Adisutjipto Havaalanına şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Yogyakarta Adisutjipto Havaalanı
Yogyakarta Adisutjipto Havaalanı (Endonezya)
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.