Amadora sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Amadora sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
Amadora Hakkında
Portekiz
178.858
Euro
CheckMyBus sizinle! Amadora için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Amadora için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Amadora şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Amadora için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Amadora şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Amadora şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Amadora şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Amadora şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Amadora
R. Manuel Ribeiro de Pavia , 2700-540 Amadora (Portekiz)

Seyahat Bilgisi: Amadora şehrini ziyaret et

Ulaşım
Amadora toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti15,56 ₺
Aylık Bilet373,38 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler8,06 %
Tren veya metro kullanan kişiler17,74 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi39,62 ₺
Orta Mesafe Taksi49,36 ₺
Uzun Mesafe Taksi83,45 ₺
Yakıt15,05 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek82,97 ₺
3 menü155,57 ₺
Küçük cappuccino13,58 ₺
Büyük fıçı bira15,56 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği12,94 ₺
Etli yemek22,14 ₺
Şişe su5,66 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)41,49 ₺

Amadora şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Amadora yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Lizbon, Setúbal, Vila Nova de Santo André gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Amadora şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Almada, Caldas da Rainha, Torres Vedras ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Lizbon Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.