Amiens sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Amiens sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
117 Otobüs
3 Otobüs Durağı
1 Otobüs firması
Amiens Hakkında
Fransa
143.086
Euro
CheckMyBus sizinle! Amiens için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Amiens için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Amiens şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Amiens için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Amiens şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Amiens şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Amiens şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Amiens şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Rue Legrand d'Aussy 18, 80000 Amiens (Fransa)
Rue de la Vallée , 80000 Amiens (Fransa)
Avenue des Facultés 234, 80480 Amiens (Fransa)

Seyahat Bilgisi: Amiens şehrini ziyaret et

Ulaşım
Amiens toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti11,21 ₺
Aylık Bilet415,71 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi121,45 ₺
Orta Mesafe Taksi177,51 ₺
Uzun Mesafe Taksi373,72 ₺
Yakıt9,34 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek107,43 ₺
3 menü154,14 ₺
Küçük cappuccino18,68 ₺
Büyük fıçı bira32,70 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği29,59 ₺
Etli yemek26,78 ₺
Şişe su7,26 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)56,05 ₺

Amiens gidiş-geliş popüler otobüs seferleri


Amiens şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin
Amiens yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Saint-Quentin, Arras, Douai gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Amiens şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Lens, Béthune, Abbeville ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Paris-Beauvais-Tillé Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.