Arras sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Arras sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Arras şehrine ucuz tren biletleri
 • SNCF
  06:15
  Douai
  Süre 0sa 15dk
  06:30
  Arras
  bşlngç57,77 ₺
 • SNCF
  08:15
  Phalempin
  Süre 0sa 55dk
  09:10
  Arras
  bşlngç104,40 ₺
Arras şehrinden ucuz otobüs biletleri
 • ALSA
  13:24
  Arras
  Süre 21sa 21dk
  10:45
  Paris
  bşlngç650,12 ₺
 • ALSA
  13:24
  Arras
  Süre 11sa 51dk
  01:15
  Montpellier - Place de France / Odysseum
  bşlngç658,83 ₺

Arras şehrinden ucuz tren biletleri
 • SNCF
  06:44
  Arras
  Süre 0sa 24dk
  07:08
  Lille
  bşlngç116,56 ₺
244 Otobüs
2 Otobüs Durağı
2 Otobüs Şirketi
57,77 ₺ En Ucuz Bilet
Arras Hakkında
Fransa
47.052
Euro
CheckMyBus sizinle! Arras için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Arras için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Arras şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Arras için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Arras şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Arras şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Arras şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Arras şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Arras
Rue du Dr Brassart , 62000 Arras (Fransa)
Arras - Merkez tren istasyonu
Rue de Douai 21, 62000 Arras (Fransa)

Arras şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Arras yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Lille, Amiens, Roubaix gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Arras şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Tourcoing, Saint-Quentin, Douai ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.