En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Antakya şehri ile Adana Şakirpaşa Havaalanı (ADA) arasi Otobüs servisleri

Antakya şehri ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Antakya noktasından Adana Şakirpaşa Havaalanı noktasına Has Karayolu Turizm, Tursan Seyahat veya Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 250 ₺
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Tursan Seyahat
  3sa 0dk
  04:30
  Antakya
  07:30
  Adana Şakirpaşa Havaalanı
  Tursan Seyahat
  Ekonomi
  250 ₺
 • Süha Turizm
  3sa 0dk
  09:00
  Antakya
  12:00
  Adana Şakirpaşa Havaalanı
  Süha Turizm
  Ekonomi
  250 ₺
 • Metro Turizm
  3sa 40dk
  10:00
  Antakya
  13:40
  Adana Şakirpaşa Havaalanı
  Metro Turizm
  Ekonomi
  250 ₺
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  3sa 15dk
  20:30
  Antakya
  23:45
  Adana Şakirpaşa Havaalanı
  Güney Lüks Adana Seyahat
  Ekonomi
  250 ₺
 • Öz Sivas Seyahat
  3sa 30dk
  19:00
  Antakya
  22:30
  Adana Şakirpaşa Havaalanı
  Öz Sivas Seyahat
  Ekonomi
  250 ₺

Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı (ADA) arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Antakya adresinden Adana Şakirpaşa Havaalanı adresine 94 sefer sıklıkla seyahat eden Has Karayolu Turizm, Tursan Seyahat ve Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Antakya adresinden Adana Şakirpaşa Havaalanı adresine 250 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 250 ₺
En Hızlı Otobüs 2sa 45dk
En erken Otobüs Saat 04:30'de
En son Otobüs Saat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları 94 Ø
Uzaklık 116,4 km
Otobüs Şirketleri Has Karayolu Turizm, Tursan Seyahat, Metro Turizm, Hatay Öztur Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Kontur, Ali Osman Ulusoy, Güney Lüks Adana Seyahat, Jet Turizm, Hatay Gökbey Seyahat ve 11 tane daha.

Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 21 otobüs şirketi aracılığı ile 94 adet otobüs Antakya adresinden Adana Şakirpaşa Havaalanı adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
250 ₺
Çarşamba 24.07
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
Cumartesi 27.07
Pazar 28.07
Pazartesi 29.07
Salı 30.07
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Antakya noktasından Adana Şakirpaşa Havaalanı noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Antakya adresinden Adana Şakirpaşa Havaalanı adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Antakya adresinden Adana Şakirpaşa Havaalanı adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Antakya ve Adana Şakirpaşa Havaalanı içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Antakya ve Adana Şakirpaşa Havaalanı bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Antakya Adana Şakirpaşa Havaalanı otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı en ucuz seferi 250 ₺ fiyatından başlar ve 3sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Antakya noktasından Adana Şakirpaşa Havaalanı noktasına olan güzergahta 21 firmalari tarafından 250 ₺ ile 400 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Adana Şakirpaşa Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Antakya Adana Şakirpaşa Havaalanı rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Antakya to Adana Şakirpaşa Havaalanı güzergahinda hergün ortalama 94 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Antakya kalkışlı Adana Şakirpaşa Havaalanı varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı arası en hızlı otobüs servisi Hatay Nur Seyahat tarafından sunulmaktadır ve 2sa 45dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 350 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Antakya kalkışlı Adana Şakirpaşa Havaalanı varışlı ilk otobüs ne zaman?

Antakya kalkışlı Adana Şakirpaşa Havaalanı varışlı en erken otobüs seyahati Saat 04:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antakya kalkışlı Adana Şakirpaşa Havaalanı varışlı son otobüs ne zamandır?

Antakya kalkışlı Adana Şakirpaşa Havaalanı varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:59'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Has Karayolu Turizm, Tursan Seyahat ve Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Antakya ve Adana Şakirpaşa Havaalanı arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Has Karayolu Turizm, Tursan Seyahat ve Metro Turizm.

Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Antakya Adana Şakirpaşa Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antakya Adana Şakirpaşa Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Antakya - Adana Şakirpaşa Havaalanı arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Antakya ile Adana Şakirpaşa Havaalanı

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Antakya ve Adana Şakirpaşa Havaalanı adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Antakya konumundan Adana Şakirpaşa Havaalanı konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.