En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Beylikdüzü - Lüleburgaz otobüs bilet bul

Beylikdüzü - Lüleburgaz arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Beylikdüzü noktasından Lüleburgaz noktasına Fatih Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 306 ₺
yarın
bşlngç 306 ₺
Perşembe
bşlngç 306 ₺
Cuma
Cumartesi
Pazar
bşlngç 308 ₺
Pazartesi
bşlngç 309 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    08:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 40dk
    08:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:40
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 25dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:25
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    10:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    11:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    08:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 40dk
    08:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:40
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 25dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:25
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    10:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    11:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    08:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 40dk
    08:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:40
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 25dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:25
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    10:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    11:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    306 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    08:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    308 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 40dk
    08:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:40
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    308 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    308 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 25dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:25
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    308 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    10:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    11:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    308 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    07:30
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:15
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    309 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 40dk
    07:30
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    09:10
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    309 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    08:30
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:15
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    309 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 40dk
    08:30
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:10
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    309 ₺
  • Fatih Turizm
    1sa 45dk
    09:00
    Beylikdüzü
    Otobüs Durağı
    10:45
    Lüleburgaz
    Merkez Otobüs Duragi
    Fatih Turizm
    Ekonomi
    309 ₺

Beylikdüzü ve Lüleburgaz arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Beylikdüzü ve Lüleburgaz arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Pazartesi en yoğun gündür, Beylikdüzü ile Lüleburgaz arası günlük 30 otobüs seferi. Salı bunun yerine sadece 26 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Beylikdüzü ve Lüleburgaz.
Beylikdüzü adresinden Lüleburgaz adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 54 sefer gerçekleşirken; Beylikdüzü adresinden Lüleburgaz adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 42 sefer gerçekleşmektedir.

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Beylikdüzü adresinden Lüleburgaz adresine 27 sefer sıklıkla seyahat eden Fatih Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Beylikdüzü adresinden Lüleburgaz adresine 306 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 306 ₺
En Hızlı Otobüs 1sa 25dk
En erken Otobüs Saat 08:00'de
En son Otobüs Saat 21:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 27 Ø
Uzaklık 116,4 km
Otobüs Şirketleri Fatih Turizm

Beylikdüzü - Lüleburgaz arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 27 adet otobüs Beylikdüzü adresinden Lüleburgaz adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
306 ₺
Çarşamba 24.07
306 ₺
Perşembe 25.07
306 ₺
Cuma 26.07
Cumartesi 27.07
Pazar 28.07
308 ₺
Pazartesi 29.07
309 ₺
Salı 30.07
306 ₺
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
310 ₺
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
311 ₺
Pazar 18.08

Beylikdüzü noktasından Lüleburgaz noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Beylikdüzü adresi ile Lüleburgaz adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
303 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Beylikdüzü - Lüleburgaz arası bir otobüs için Salı en ucuz gündür. Pazartesi ise tam aksine 306 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Beylikdüzü ile Lüleburgaz, 306 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 306 ₺.

Beylikdüzü noktasından Lüleburgaz noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Beylikdüzü adresinden Lüleburgaz adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Beylikdüzü adresinden Lüleburgaz adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Beylikdüzü ile Lüleburgaz arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Beylikdüzü ve Lüleburgaz içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Beylikdüzü ve Lüleburgaz bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Beylikdüzü - Lüleburgaz güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Beylikdüzü - Lüleburgaz güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Beylikdüzü - Lüleburgaz güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Beylikdüzü Lüleburgaz otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Beylikdüzü - Lüleburgaz en ucuz seferi 306 ₺ fiyatından başlar ve 1sa 45dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Beylikdüzü - Lüleburgaz arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Beylikdüzü noktasından Lüleburgaz noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 306 ₺ ile 309 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Lüleburgaz varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Beylikdüzü Lüleburgaz rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Beylikdüzü to Lüleburgaz güzergahinda hergün ortalama 27 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Beylikdüzü kalkışlı Lüleburgaz varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Beylikdüzü - Lüleburgaz arası en hızlı otobüs servisi Fatih Turizm tarafından sunulmaktadır ve 1sa 25dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 306 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Beylikdüzü kalkışlı Lüleburgaz varışlı ilk otobüs ne zaman?

Beylikdüzü kalkışlı Lüleburgaz varışlı en erken otobüs seyahati Saat 08:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Beylikdüzü kalkışlı Lüleburgaz varışlı son otobüs ne zamandır?

Beylikdüzü kalkışlı Lüleburgaz varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 21:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Fatih Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Beylikdüzü ve Lüleburgaz arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Fatih Turizm.

Beylikdüzü - Lüleburgaz otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Beylikdüzü Lüleburgaz otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Beylikdüzü Lüleburgaz otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Beylikdüzü - Lüleburgaz arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Beylikdüzü ile Lüleburgaz

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasındaki alternatif taşıma türleri

Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasında ucuz araba paylaşımı

İşte önümüzdeki günler için Beylikdüzü ile Lüleburgaz arasındaki programdan en ucuz araba paylaşımı tekliflerinden bir seçim.
  • BlaBlaCar
    2sa 0dk
    09:00
    Beylikdüzü
    11:00
    Lüleburgaz
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 72 ₺

Beylikdüzü ve Lüleburgaz adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Beylikdüzü konumundan Lüleburgaz konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.