Biancavilla sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Biancavilla sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
10 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
1 Otobüs firması
Biancavilla Hakkında
İtalya
23.188
Euro
CheckMyBus sizinle! Biancavilla için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Biancavilla için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Biancavilla şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Biancavilla için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Biancavilla şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Biancavilla şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Biancavilla şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Biancavilla şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Via Vittorio Emanuele 77, 95033 Biancavilla (İtalya)

Seyahat Bilgisi: Biancavilla şehrini ziyaret et

Ulaşım
Biancavilla toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti8,64 ₺
Aylık Bilet293,71 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler25 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi51,83 ₺
Orta Mesafe Taksi69,11 ₺
Uzun Mesafe Taksi129,59 ₺
Yakıt12,96 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek86,39 ₺
3 menü194,37 ₺
Küçük cappuccino13,05 ₺
Büyük fıçı bira30,24 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği16,95 ₺
Etli yemek25,70 ₺
Şişe su2,88 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)38,87 ₺

Biancavilla şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Biancavilla yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Catania, Siraküza, Caltanissetta gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Biancavilla şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Caltagirone, Enna, Piazza Armerina ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Catania-Fontanarossa Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.