CheckMyBus ortağı olun

Bilet satışlarını artırın ve görünürlüğü en üst düzeye çıkarın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Otobüslerinizi CheckMyBus ile doldurun

Milyonlarca yolcunun tek bir tıklamayla otobüslerinize erişebildiğini hayal edin. Otobüs yolculuğu için önde gelen arama motoru CheckMyBus'un otobüs ortağı olarak, doğru fiyata doğru otobüs yolculuklarını arayan dünya çapındaki kullanıcı ağımıza erişim kazanacaksınız.

İster otobüs firması, ister otobüs kiralama şirketi veya OTA - bizimle çalışarak, otobüsleriniz daha görünür hale getirip, erişiminizi büyük ölçüde arttırabilirsiniz. Seyahat endüstrisindeki geniş ağımızdan ve uluslararası otobüs pazarındaki uzmanlığımızdan yararlanın. Şimdi bizimle iletişime geçin, başarıya giden yol haritanızı birlikte tasarlayalım!

Şimdi iletişime geçin!

CheckMyBus neler sunabilir?

Bilet satışlarınızı artırmak, boş koltukları doldurmak veya uluslararası platformda marka görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın ve yeni otobüs ortağımız olun! Ne mi kazanabilirsiniz? Çok fazla! Tüm avantajlara göz atın.

Artan görünürlük
Artan görünürlük

Bireysel iş modelleri
Bireysel iş modelleri

Ücretsiz izleme
Ücretsiz izleme

Cazip fiyatlandırma
Cazip fiyatlandırma
Kolay entegrasyon
Kolay entegrasyon
USP'lerinizi vurgulayın
USP'lerinizi vurgulayın

Otobüs sektöründeki ve ötesindeki ortaklarımız

CheckMyBus ortak ağının bir parçası olun ve iyi bir şirkette olacaksınız! Mevcut otobüs ortaklarımızdan bazılarına ve diğer işbirliklerimize göz atın!

Otobüs firmaları

İster büyük ister küçük, ister yerel, ister bölgesel olsun, CheckMyBus'a katılmanın her zaman bir yolu vardır. Hem yurtiçinde ve dünyada bilet satışlarınızı arttırıp, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun ortaklık modelini bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

CheckMyBus aramasında bulacağınız bazı otobüs firmalarının ve otobüs kiralama firmalarının listesişöyledir:

Metro Turizm FlixBus
Pamukkale Turizm Efe Tur
Nilüfer Turizm Ali Osman Ulusoy

KAYAK 89 ülkeden milyonlarca otobüs bağlantısı, SWOODOO, checkfelix, momondo, Cheapflights, Mundi ve HotelsCombined.com dahil olmak üzere KAYAK'ın karşılaştırma platformlarında görünür hale gelecek. Marka adınızı ve logonuzu hiçbir ek maliyet eklemeden KAYAK sayfasında göstereceğiz!

OTA'lar, GDS'ler ve daha fazlası

OTA veya GDS olmanız fark etmeksizin, çevrimiçi otobüs bileti rezervasyonu yapmak isteyen küresel bir gezgin topluluğuna erişim sağlayarak sizin ve ortaklarınızın erişimini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca, müşterileriniz seyahatleriyle ilgili diğer hizmetlere olan bağlantımızdan yararlanabilir. Çünkü sizinle oteller, bagaj hizmeti sağlayıcıları, tur rehberleri ve daha fazlasıyla bir ağ oluşturuyoruz!

Omio Busbud
Bookaway Distribusion
12Go Asia Movelia

Şimdi bizimle iletişime geçin!

CheckMyBus Birlikte çalışmakla ilgileniyor musunuz? İster bir şehirlerarası otobüs seyahat operatörü, bir OTA, bir otobüs kiralama şirketi veya bir organizasyon olun, işbirliği yapmak isteyen bir sohbete başlayalım. Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçin: partner@checkmybus.com.

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.