CheckMyBus – Her Yerde Uygun Otobüsler!

Görünürlüğünüzü ve bilet satışlarınızı arttırmak için CheckMyBus Resmi Ortağı olun!

swap
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler % 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İş Ortaklarımız Neden CheckMyBus'ı Seviyor?

Çok kısa bir sürede, hem kullanıcılarımız hem de bizlere güvenen ortaklarımız için otobüs ve yolcu taşımacılığı konusunda kendimizi dünyanın önde gelen meta arama motoru olarak konumlandırdık. CheckMyBus ile bir araya gelerek, dünya genelinde doğru otobüs seyahatlerine doğru fiyatlarla rezervasyon yaptırmak isteyen tüm seyahat edenlere erişebilirsiniz.
İş ortaklarımızın bizimle çalışmaktan memnun olmasının ve bizimle çalışmaları gerektiğinin birçok nedeni bulunuyor. Tüm arama motorlarında özel konumlandırma servisinin yanında, CheckMyBus arama motoru kolay ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcılarının en doğru otobüs firmasını saniyeler içinde bulmalarını sağlar.
CheckMyBus sizlere doğru kullanıcıları yönlendirerek bilet satışlarınızın daha da artmasına yardımcı olur. Kullanıcılarımızın yüksek satın alma potansiyeli ile iş ortaklarımız ortalamanın üstünde dönüşüm oranları rapor etmektedirler.
İletişime Geçin: partner@checkmybus.com
CheckMyBus

Otobüs Firmaları

Küçük ya da büyük, yerel ya da bölgesel CheckMyBus'a katılmak için bir çok yol bulunuyor. Hizmet ettiğiniz ülkede ve onun dışında bilet satışlarınızı arttırın ve geriye yaslanın, biz size en uygun ortaklık modelini bulacağız.
Bizlere güvenen ve gelirlerinin artmasına yardım ettiğimiz otobüs firmalarının listesini kontrol edin..

Global Dağıtım Sistemleri ve Online Seyahat Acentaları

İster OSA veya ister GDS olarak servis sağlayın, online otobüs biletlerini satın almaya eğilimli dünya çapındaki gezgin topluluğu ile sizin veya ortaklarınızın erişimini arttıracağız
CheckMyBus sayesinde erişimlerini arttıran OSA ve GDS servisleri.

Kurumlar ve Dernekler

CheckMyBus stratejik karşılıklı güvenin belirleyici düzeyde kurulmasıyla sürdürülebilir çevre politikaları ile bağlılığını vurgulayan birçok dünyaca ünlü kurum ve kuruluş ile ortaklık kurmuştur
Ortak olduğumuz kurum ve derneklerin bazılarını görün.

İçerik Ortakları

CheckMyBus ile iş ortağı olmanızın ve şirketinizin doğru bir şekilde görünürlüğünün arttırılması ve tanıtımının sağlanması için bir çok yol bulunuyor. Turizm servisleriniz ile gidiş-geliş şehirlerarası otobüs seyahatlerinizi birleştirin, ve hedefleyebileceğiniz mükemmel kullanıcıların hepsini CheckMyBus ile bulun.
Daha ayrıntılı bilgi için partner@checkmybus.com

CheckMyBus tarafından bulunabilen otobüs firmaları

CheckMyBus aramalarında bulunabilen bazı otobüs firmaları:
Has Turizm
Lider Adana
Metro Turizm
Seç Turizm
Ulusoy
Öz Diyarbakir
Efe Tur
Pamukkale Turizm
Buradan tüm firmaların listesini görün.

CheckMyBus'ta bulabileceğiniz Global Dağıtım Sistemleri ve Online Seyahat Acentaları

Erişimlerini arttırmada yardımcı olduğumuz şirketler:
Busbud
ClickBus
Distribusion
12Go Asia

CheckMyBus tarafından desteklenen kurumlar, dernekler ve kampanyalar

smart move
Otobüs ve araba paylaşımı iklim değişikliği ile mücadelede, yol güvenliğini sağlamada, sosyalleşmenin desteklenmesinde, diğer ulaşım yolları ile bağlantı sağlamada, yol tıkanıklığının azaltılmasında ve vergi mükelleflerinin masraflarının azaltmasında en iyi hepsi bir arada taşıma seçeneğidir. Busworld ve IRU tarafından 2009 yılında kurulan Akıllı Hareket (Smart Move) girişimi bu faydaları yaymakta ve otobüs seyahatlerini daha başarılı hale getirmektedir. Girişim 100'den fazla otobüs ve seyahat sektöründen lider ortaklar tarafından desteklenmektedir.
IRU
Busworld

Şimdi iletişime geçin!

Dünya çapındaki otobüs ağına katılın ve bilet satışlarınızı arttırın!
Sizden haber bekliyoruz: partner@checkmybus.com

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.