En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Yasal Uyarı

CheckMyBus hakkında daha fazlasını öğrenin
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
CheckMyBus GmbH ulusal ve uluslararası şehirlerarası otobüs seferleri için arama motoru işletmektedir. CheckMyBus kullanıcılarının otobüs firmalarını kontrol etmesine, bilet fiyatlarına, kalkış saatlerine, otobüs seferlerine, otobüs özelliklerine ve diğer bilgilere ulaşmasını kolaylaştırır. Bunun yanında kullanıcılarının otobüs, tren ve araç paylaşımı tekliflerini karşılaştırmasını da sağlamaktadır. CheckMyBus’ın amacı her zaman en iyi otobüs seferini bulmaktır. Bir seyahat seçen kullanıcılar, bilet rezervasyonu için mobilite sağlayıcılarının harici web sitelerine yönlendirilecektir. CheckMyBus, hatları veya güzergahları işletmez ve aramamızda karşılaştırılan biletleri de satmaz. Hiçbir kişisel veri oluşturulmaz.

Veri ilkesi hakkında detaylı bilgi arıyorsanız lütfen buraya tıklayın.

TMG'nin 5. Maddesine Göre Bilgi:

CheckMyBus GmbH
Fürther Straße 226a
90429 Nuremberg (Almanya)

Temsilcilerimiz

Marc Hofmann, Fabian Flohr

İletişim:

Telefon: +49 (0) 911 310440-0
Faks: +49 (0) 911 310440-99
E-Posta: info@checkmybus.com

Girdi Kaydı:

Ticaret siciline kayıt.
Kayıt Makamı: Nürnberg
Kayıt Numarası: HRB 30402

27a Katma Değer Vergisi Kanunu'na göre Katma Değer Vergisi Kimlik Numarası:

DE 289904210
Almanya Kaynağı: Yasal Bildiri Oluşturucusu www.e-recht24.de tarafından elde edilmiştir.

Tasarimin uygulamasi :

Tasarim ve fotograf kullanimi uygulamasi hakkinda daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Sorumluluk Kısıtlamaları:

İçerik için Sorumluluk

Sayfalarımızın içeriği azami özen gösterilerek derlenmiştir. Ancak, içeriğin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. TMG Madde 7, Bölüm 1 uyarınca, bir hizmet sağlayıcı olarak, genel yasaya uygun olarak bu sayfalardaki kendi içeriğimizden sorumluyuz. Bununla birlikte, TMG'nin 8 ila 10. paragraflarına göre, aktarılan veya depolanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı faaliyetlere işaret edebilecek koşulları aramak zorunda değiliz. Genel yasalara göre bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme sorumluluğu etkilenmeden kalacaktır. Bununla birlikte, bu konudaki herhangi bir sorumluluk, yalnızca belirli bir yasa ihlali bilgisinin elde edildiği andan itibaren mümkündür. Bu tür ihlallerin keşfedilmesi üzerine bu içeriği derhal kaldıracağız.

Bağlantılar için Sorumluluk

Teklifimiz, içeriği üzerinde herhangi bir etkiye sahip olmadığımız üçüncü tarafların harici web sitelerine bağlantılar içerir. Bu nedenle, bu içerik için sorumluluk kabul edemeyiz. Bağlantılı sayfaların sorumluluğu yalnızca operatörlerine veya sağlayıcılarına aittir. Bağlantı verilen sayfalar, bağlantıların oluşturulduğu sırada olası yasal ihlallere karşı kontrol edilmiştir. Bağlantıların oluşturulması sırasında yasa dışı içerik tespit edilememiştir. Ancak, yasaların ihlal edildiğine dair herhangi bir gösterge olmaksızın bağlantılı sayfaların içeriğini sürekli olarak izlememiz makul olarak beklenemez. İhlallerin fark edilmesi üzerine bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif Hakkı Yasası

Bu sayfalarda operatörleri tarafından derlenen içerik ve çalışmalar Alman telif hakkı yasasına tabidir. Çoğaltma, işleme, dağıtım ve telif hakkı yasasının sınırları dışında kalan her türlü kullanım, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sayfadan indirmelere ve kopyalamalara yalnızca özel kullanım için izin verilir, ticari kullanım için izin verilmez. Bu sayfanın içeriği operatör tarafından derlenmediği sürece, üçüncü taraf telif haklarına uyulacaktır. Özellikle, üçüncü taraf içeriği bu şekilde işaretlenecektir. Yine de bir telif hakkı ihlalinden haberdar olmanız durumunda, bizi uygun şekilde bilgilendirmenizi rica ederiz. İhlallerin tespit edilmesi üzerine bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.