Birsfelden sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Birsfelden sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
0 Otobüs
0 Otobüs Durağı
0 Otobüs Şirketi
Birsfelden Hakkında
Isviçre
10.232
İsviçre Frangı
CheckMyBus sizinle! Birsfelden için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Birsfelden için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Birsfelden şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Birsfelden için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Birsfelden şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Birsfelden şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Birsfelden şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Seyahat Bilgisi: Birsfelden şehrini ziyaret et

Ulaşım
Birsfelden toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti33,38 ₺
Aylık Bilet704,77 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler23,08 %
Tren veya metro kullanan kişiler7,69 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi95,74 ₺
Orta Mesafe Taksi157,40 ₺
Uzun Mesafe Taksi373,21 ₺
Yakıt13,77 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek185,46 ₺
3 menü463,66 ₺
Küçük cappuccino41,53 ₺
Büyük fıçı bira57,96 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği34,11 ₺
Etli yemek86,98 ₺
Şişe su12,52 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)139,10 ₺

Birsfelden şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Birsfelden yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Zürih, Freiburg im Breisgau, Basel gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Birsfelden şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Mulhouse, Colmar, Belfort ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Zürih Havaalanı, Basel-Mulhouse Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.