Geneva sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Geneva sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Geneva Hakkında
Yerel Zaman
ÜlkeIsviçre
Nüfus198.979
Para Birimiİsviçre Frangı
Otobüs2022
Otobüs Durağı14
Otobüs Şirketi14
En Ucuz Bilet39,60 ₺
CheckMyBus sizinle! Geneva için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Geneva için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Geneva şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Geneva için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Geneva şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Geneva şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Geneva şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Geneva şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Geneva - Central Bus Station
Place Dorcière 5, 1201 Geneva (Isviçre)
Geneva - Central station
Place de Cornavin , 1201 Geneva (Isviçre)
Geneva - Chambésy
Geneva (Isviçre)
Geneva - Charmilles
1203 Geneva (Isviçre)
Geneva - Étoile
Carrefour de l'Etoile 1, 1211 Geneva (Isviçre)
Geneva - Jonction
1205 Geneva (Isviçre)
Geneva - Métropole
Place de la Métropole , 1204 Geneva (Isviçre)
Geneva - Mont Blanc
1201 Geneva (Isviçre)
Geneva - Place des Eaux-Vives
Rue du Rhône , 1207  Geneva (Isviçre)
Geneva - Plage
Quai Gustave-Ador, 1207 Genève, Switzerland , 1207 Geneva (Isviçre)
Geneva - Rive
1204 Geneva (Isviçre)
Geneva - Sécheron
Geneva (Isviçre)
Geneva - Seujet
Geneva (Isviçre)
Geneva - Terrassière
1207 Geneva (Isviçre)

Farklı yerleri keşfedin

Geneva gidiş-geliş popüler otobüs seferleri

Geneva için gidiş-geliş en popüler bağlantılara genel bakış. Kolay bir şekilde istediğiniz bağlantıya tıklayın, otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

Geneva şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Geneva yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Lozan, Chambery, Annecy gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Geneva şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Thonon-les-Bains, Annemasse, Aix-les-Bains ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Cenevre Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.