En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Brezilya Otobüs Bileti

Brezilya Otobüs Seferleri
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Brezilya Brezilya’da her şey mümkün! Dünyanın belkide en çeşitli ülkesi olan Brezilya’da Copacabana'da bir kadeh taze Caipirinha ile rahatlayabilir, Brasília gibi metropollerde görkemli modern mimariyi görebilir, Serra do Mar'da dağ tırmanışı yapabilirsiniz. Daha fazlasını istiyorsanız, Amazon Yağmur Ormanları’nda macera dolu keşiflere çıkabilirsiniz!
Güney Yarımküre üzerindeki en büyük ülkelerden biri olan Brezilya’yı ziyaret etmek istiyorsanız, 7.000 kilometreden fazla kıyı sizi bekliyor. Ipanema da dahil olmak üzere birçok ünlü sahilden birinde güneşin keyfini çıkarabilir, ülkenin sayısız metropollerinden birini keşfedebilir ve gerçek Brezilya yaşam tarzına ayak uydurabilirsiniz. Rio de Janeiro’da Sugarloaf Dağı’nda gezintiye çıkmayı, kentin ve ülkenin en ünlü simgesel mekanı olan İsa Heykeli’nde vakit geçirmeyi sakın unutmayın! Fazla vaktiniz varsa São Paulo, Recife veya Salvador'da gezintiye çıkabilir veya 1960’lı yıllarda inşa edilmiş olan ve dünyanın en modern şehirlerinden biri olan ülkenin başkenti Brasilia’da tatiliniz boyunca keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Iguazu Şelaleleri veya şnorkelle dalış yapmak için mükemmel bir yer olan Rio da Prata birçok metropolün aksine oldukça zengin doğal güzellikler ile doğayla iç içe olmak isteyenleri bekliyor. Bu arada Brezilya’nın en ünlü iki şeyini unutmayın! Samba ve Spor! Yıllık karnaval yarışmasında ve büyük spor karşılaşmalarında yarışan ülkenin birçok samba okulunu görebilmek için seyahatinizi iyi planladığınızdan emin olun. Brezilya 2014 FIFA Dünya Kupasına başarıyla ev sahipliği yaptıktan sonra, 2016’daki Olimpiyat Oyunları ile tekrar ön plana çıkarak dünyanın dört bir yanından spor tutkunlarını kendisine çekti.
Brezilya’nın büyük şehirlerini otobüs ile keşfetmek hem kolay ve hem de ucuz ulaşım seçeneklerinden biridir. Águia Branca, Andorinha, Auto Viação 1001, Nacional Expresso, Util ve Viação Cometa dahil birçok otobüs şirketi Brezilya’daki varış voktaları arasında otobüs bağlantıları sunuyor. Ucuz teklifler ile, kumlu plajlardan, cazip metropollere ve muhteşem manzaralara kadar, oldukça rahat bir şekilde Brezilya’nın en güzel yerlerini otobüsle keşfedebilirsiniz.

Brezilya'da en pooüler otobüs seferleri

Brezilya'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.