Londrina sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Londrina sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
441 Otobüs
3 Otobüs Durağı
5 Otobüs Şirketi
Londrina Hakkında
Brezilya
471.832
Brezilya Reali
CheckMyBus sizinle! Londrina için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Londrina için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Londrina şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Londrina için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Londrina şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Londrina şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Londrina şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Londrina şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Av. Dez de Dezembro 1830, 86026-220 Londrina (Brezilya)
86080-000 Londrina (Brezilya)
Londrina (Brezilya)

Seyahat Bilgisi: Londrina şehrini ziyaret et

Ulaşım
Londrina toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti5,73 ₺
Aylık Bilet286,26 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi14,55 ₺
Orta Mesafe Taksi27,75 ₺
Uzun Mesafe Taksi73,95 ₺
Yakıt5,80 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek23,86 ₺
3 menü39,76 ₺
Küçük cappuccino6,36 ₺
Büyük fıçı bira9,54 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği7,74 ₺
Etli yemek11,62 ₺
Şişe su7,16 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)31,81 ₺

Londrina şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Londrina yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Florínea, Nantes, SP, Nossa Senhora das Graças gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Londrina şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Iguaraçu, Califórnia, Alvorada do Sul ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.