Jequié, BA - Londrina, PR otobüs bilet bul

Tüm otobüs şirketlerini karşılaştırın ve CheckMyBus ile en uygun fiyatı bulun.
Gideceğiniz yeri arayın Dünya çapında milyonlarca fırsat
Sonuçları karşılaştırın %70'e varan indirim
Size en uygun otobüsü bulun Kolay ve şeffaf

Jequié, BA ile Londrina, PR arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Jequié, BA noktasından Londrina, PR noktasına Gontijo gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.

bugün
yarın
Pazar
5.708 ₺
Pazartesi
Salı
4.067 ₺
Çarşamba
Perşembe

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Ulaşım Türü BertCompanyCountOneCompanyName Süre Kalkış Zamanı Nereden Kalkış Varış Zamanı Nereye Varış Logo Koltuk sınıfları Fiyat
Gontijo 41sa 21dk 13:15 Jequié, BA Otobüs Terminali 06:36 Londrina, PR Otobüs Terminali  Ekonomi 5.708 ₺
  • Jequié, BA şehrinden Londrina, PR şehrine Campinas, SP üzerinden seyahat ederseniz, 1.591 ₺'dan fazla tasarruf edebileceğinizi biliyor muydunuz? İlgili bağlantıları aşağıda bulabilirsiniz.
    • Gontijo
      43sa 55dk
      0
      01:40
      Jequié, BA
      Otobüs Terminali
      10:17
      Campinas, SP
      Merkez Otobüs Terminali
      0
      Gontijo
      Ekonomi
      3.674 ₺
    • Bekleme Süresi 8sa 38dk
    • Viação Garcia
      2sa 40dk
      0
      18:55
      Campinas, SP
      Merkez Otobüs Terminali
      21:35
      Londrina, PR
      Otobüs Terminali
      0
      Viação Garcia
      Temel
      443 ₺
    Seyahat süresi 2sa 34dk daha uzundur, ancak 1.591 ₺ tasarruf edersiniz

Salı en ucuz otobüs seferleri

Ulaşım Türü BertCompanyCountOneCompanyName Süre Kalkış Zamanı Nereden Kalkış Varış Zamanı Nereye Varış Logo Koltuk sınıfları Fiyat
Gontijo 36sa 1dk 13:15 Jequié, BA Otobüs Terminali 01:16 Londrina, PR Otobüs Terminali  Temel 4.067 ₺

En İyi Fiyat Teklifi: Jequié, BA'dan Londrina, PR'ya en ucuz otobüs bileti fiyatı 4.08.2026 tarihinde 4.067 ₺'dur. Esnek seyahat edenler bilet fiyatlarından tasarruf eder.


Jequié, BA ile Londrina, PR arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Jequié, BA adresinden Londrina, PR adresine 1 sefer sıklıkla seyahat eden Gontijo gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Jequié, BA adresinden Londrina, PR adresine 4.067 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 4.067 ₺
En Hızlı Otobüs 36sa 1dk
En erken Otobüs Saat 13:15'de
En son Otobüs Saat 13:15'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 1.569,5 km
Otobüs Şirketleri Gontijo

Jequié, BA - Londrina, PR arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 1 adet otobüs Jequié, BA adresinden Londrina, PR adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 31.07.2026 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 27.07
Salı 28.07
Çarşamba 29.07
Perşembe 30.07
Cuma 31.07
6.614 ₺
Cumartesi 01.08
8.697 ₺
Pazar 02.08
5.708 ₺
Pazartesi 03.08
Salı 04.08
4.067 ₺
Çarşamba 05.08
Perşembe 06.08
6.086 ₺
Cuma 07.08
Cumartesi 08.08
8.482 ₺
Pazar 09.08
Pazartesi 10.08
Salı 11.08
Çarşamba 12.08
Perşembe 13.08
Cuma 14.08
4.801 ₺
Cumartesi 15.08
5.751 ₺
Pazar 16.08
5.416 ₺
Pazartesi 17.08
Salı 18.08
4.288 ₺
Çarşamba 19.08
Perşembe 20.08
6.772 ₺
Cuma 21.08
6.614 ₺
Cumartesi 22.08
5.751 ₺
Pazar 23.08

Jequié, BA noktasından Londrina, PR noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Jequié, BA adresinden Londrina, PR adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Jequié, BA adresinden Londrina, PR adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Jequié, BA ile Londrina, PR arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Jequié, BA ve Londrina, PR içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Jequié, BA ve Londrina, PR bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Jequié, BA ile Londrina, PR arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Jequié, BA - Londrina, PR güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Jequié, BA - Londrina, PR güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Jequié, BA - Londrina, PR güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Jequié, BA Londrina, PR otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Jequié, BA - Londrina, PR en ucuz seferi 4.067 ₺ fiyatından başlar ve 36sa 1dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Jequié, BA - Londrina, PR arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Jequié, BA noktasından Londrina, PR noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 4.067 ₺ ile 5.708 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Londrina, PR varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Jequié, BA Londrina, PR rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Jequié, BA to Londrina, PR güzergahinda hergün ortalama 1 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Jequié, BA kalkışlı Londrina, PR varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Jequié, BA - Londrina, PR arası en hızlı otobüs servisi Gontijo tarafından sunulmaktadır ve 36sa 1dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 4.288 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Jequié, BA kalkışlı Londrina, PR varışlı ilk otobüs ne zaman?

Jequié, BA kalkışlı Londrina, PR varışlı en erken otobüs seyahati Saat 13:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Jequié, BA kalkışlı Londrina, PR varışlı son otobüs ne zamandır?

Jequié, BA kalkışlı Londrina, PR varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 13:15'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Jequié, BA ile Londrina, PR arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Jequié, BA ile Londrina, PR arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Gontijo firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Jequié, BA ve Londrina, PR arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Jequié, BA ile Londrina, PR arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Gontijo.

Jequié, BA - Londrina, PR otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Jequié, BA Londrina, PR otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Jequié, BA Londrina, PR otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Jequié, BA - Londrina, PR arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

CheckMyBus, Jequié, BA'dan Londrina, PR'ya en uygun otobüs biletlerini nasıl bulur?

CheckMyBus, seyahatiniz için en uygun seçenekleri sunmak amacıyla dünyanın dört bir yanındaki şirketlerle doğrudan işbirliği yapmaktadır. Jequié, BA ile Londrina, PR arasında her gün gerçekleştirilen 1 seferin gerçek zamanlı fiyatlarını, saatlerini ve koltuk durumunu göstermek için şirketlerin ilk elden verilerini alıyoruz. Doğrulanmış kaynaklardan elde edilen en güncel bilgilerle, mevcut tüm seçenekleri adil bir şekilde karşılaştırabilir ve size en uygun seyahati seçebilirsiniz.

CheckMyBus teknolojisi Jequié, BA'dan Londrina, PR'ya seyahatler için nasıl çalışır?

Jequié, BA ile Londrina, PR arasındaki 1 seyahatin fiyatları ve uygunluğu sürekli değişmektedir. Size en güncel bilgileri sunmak için, gerçek zamanlı arayüzler (API'ler) aracılığıyla otobüs işletmecileri, Çevrimiçi Seyahat Acenteleri (OTA'lar) ve Küresel Dağıtım Sistemleri (GDS) ile doğrudan bağlantı kuruyoruz. Bu kaynaklardan toplanan veriler sıkı kalite kontrollerinden geçer, altyapımızda işlenir ve ardından arama sonuçları sayfalarımızda size sunulur. Daha fazla bilgi için Hakkımızda sayfamızı ziyaret edin.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Jequié, BA ile Londrina, PR

Temel
Basic

Farklı sınıflar arasında ayrım yapmayan şirketlerde bulacağınız tipik koltuğa atıfta bulunan ad.

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Jequié, BA ve Londrina, PR adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Jequié, BA ve Londrina, PR arası giden en popüler otobüs güzergahlarını burada bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size

en

iyi

otobüs

firsatlarini

sunmak

için

CheckMyBus\'u

nasil

kullandiginiz

hakkinda

bazi

bilgiler

topluyoruz.

Hizmetimizi

gelistirmek

ve

size

kisisellestirilmis

bir

deneyim

sunmak

için

anonimlestirilmis

bilgilerinizi

hatirliyoruz.