✈ Brno Havaalanı (BRQ ) otobüs seferleri

Brno Havaalanı otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Brno Havaalanı şehrinden ucuz otobüs biletleri
 • Gepard Express
  02:20
  Brno Havaalanı
  Süre 1sa 50dk
  04:10
  Viyana Havaalanı
  bşlngç194,56 ₺

Brno Havaalanı şehrinden ucuz tren biletleri
 • RegioJet Train
  05:02
  Brno Havaalanı
  Süre 1sa 17dk
  06:19
  Ostrava Havaalanı
  bşlngç38,91 ₺
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
194,56 ₺ En Ucuz Bilet
Brno Havaalanına veya Brno Havaalanından otobüsle seyahat etmek mi istiyorsunuz?
CheckMyBus sizinle! Brno Havaalanına ve Brno Havaalanından tüm otobüs bağlantılarını karşılaştırır ve kalkış saatlerini, otobüs durakları, tüm seyahat saatlerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösterir. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, sonraki birkaç gün için Brno Havaalanı için en ucuz transferleri gösteriyoruz. Ayrıca, yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak uzun mesafeli Brno Havaalanı otobüs durakları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Buna ek olarak, Brno Havaalanına gidiş ve dönüş için en çok aranan otobüs bağlantılarını da bulacaksınız.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Eğer Brno Havaalanına otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönünü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Brno Havaalanından ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve size uygun olan tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralayabilir, duraklara veya firmalara göre filtreleyebilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Brno Havaalanından veya havaalanına gitmeniz için size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Brno Havaalanına şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Brno Havaalanı (Çek Cumhuriyeti)
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.