Carrapateira sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Carrapateira sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Carrapateira şehri için genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?
 • Rede Expressos
  10:45
  Zambujeira do Mar
  Süre 0sa 55dk
  11:40
  Carrapateira
  bşlngç97,30 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 18.08.2021
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
97,30 ₺ En Ucuz Bilet
Carrapateira Hakkında
Portekiz
50
Euro
CheckMyBus sizinle! Carrapateira için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Carrapateira için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Carrapateira şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Carrapateira için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Carrapateira şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Carrapateira şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Carrapateira şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Carrapateira şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Carrapateira
8670-230 Carrapateira (Portekiz)

Seyahat Bilgisi: Carrapateira şehrini ziyaret et

Ulaşım
Carrapateira toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti12,16 ₺
Aylık Bilet253,40 ₺
Taksi veya araç kullan
Yakıt15,20 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek111,50 ₺
3 menü190,05 ₺
Küçük cappuccino13,68 ₺
Büyük fıçı bira20,27 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği11,25 ₺
Etli yemek6,69 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)32,94 ₺

Carrapateira şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Carrapateira yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Portimão, Albufeira, Almancil gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Carrapateira şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Lagoa, Ferreiras, Vila Nova de Milfontes ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.