Castro Daire sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Castro Daire sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Castro Daire şehri için genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?
 • Rede Expressos
  11:30
  Lamego
  Süre 0sa 25dk
  11:55
  Castro Daire
  bşlngç60,82 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 08.09.2021
36 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
1 Otobüs firması
60,82 ₺ En Ucuz Bilet
Castro Daire Hakkında
Portekiz
4.744
Euro
CheckMyBus sizinle! Castro Daire için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Castro Daire için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Castro Daire şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Castro Daire için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Castro Daire şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Castro Daire şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Castro Daire şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Castro Daire şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Castro Daire
Av. Bombeiros Voluntários 71, 3600-187 Castro Daire (Portekiz)

Seyahat Bilgisi: Castro Daire şehrini ziyaret et

Ulaşım
Castro Daire toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti10,14 ₺
Aylık Bilet253,40 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi32,94 ₺
Orta Mesafe Taksi32,94 ₺
Uzun Mesafe Taksi32,94 ₺
Yakıt12,80 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek60,82 ₺
3 menü107,69 ₺
Küçük cappuccino7,60 ₺
Büyük fıçı bira15,20 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği9,21 ₺
Etli yemek24,68 ₺
Şişe su15,20 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)22,30 ₺

Castro Daire şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Castro Daire yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Porto, Vila Nova de Famalicão, Aveiro gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Castro Daire şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Guimarães, Guarda, Viseu ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Porto Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.