Chicoloapan de Juárez sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Chicoloapan de Juárez sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Chicoloapan de Juárez için şehirlerarası otobüsümüz bulunmamaktadir. Aşağıdaki listede, genellikle bulacağınız Chicoloapan de Juárez civarındaki en ucuz otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz.
 • Senda TDN Diamante
  22:30
  Meksika şehri Havaalanı
  Süre 0sa 50dk
  23:20
  Ciudad de Mexico
  bşlngç21,33 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 19.06.2021
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
0,99 ₺ En Ucuz Bilet
Chicoloapan de Juárez Hakkında
Meksika
84.440
Meksika Pesosu
CheckMyBus sizinle! Chicoloapan de Juárez için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Chicoloapan de Juárez için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Chicoloapan de Juárez şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Chicoloapan de Juárez için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Chicoloapan de Juárez şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Chicoloapan de Juárez şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Chicoloapan de Juárez şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Chicoloapan de Juárez şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Chicoloapan de Juárez, ME - central bus station
Av Nezahualcóyotl Chimalhuacan 4, 56377 Chicoloapan de Juárez (Meksika)

Seyahat Bilgisi: Chicoloapan de Juárez şehrini ziyaret et

Ulaşım
Chicoloapan de Juárez toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti2,13 ₺
Aylık Bilet127,96 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler10,42 %
Tren veya metro kullanan kişiler4,17 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi6,72 ₺
Orta Mesafe Taksi11,62 ₺
Uzun Mesafe Taksi28,77 ₺
Yakıt6,35 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek42,65 ₺
3 menü106,64 ₺
Küçük cappuccino15,50 ₺
Büyük fıçı bira11,09 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği11,58 ₺
Etli yemek17,67 ₺
Şişe su5,93 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)63,98 ₺

Chicoloapan de Juárez şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Chicoloapan de Juárez yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Ciudad de Mexico, Ecatepec de Morelos, Naucalpan de Juárez gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Chicoloapan de Juárez şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Tlalnepantla de Baz, ME, Chimalhuacán, Ciudad López Mateos ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Meksika şehri Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.