Ciudad de Mexico kalkışlı Guanajuato otobüsleri

Ciudad de Mexico - Guanajuato arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler % 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Ciudad de Mexico Guanajuato arası en uygun fiyatlı otobüs hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Ciudad de Mexico Guanajuato arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırin.Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Ciudad de Mexico kalkışlı Guanajuato otobüsleri hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs 425,76 ₺
En Hızlı Otobüs 4sa 45dk
En erken Otobüs Saat 10:30'de
En son Otobüs Saat 10:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 283,3 km
Otobüs Şirketleri Primera Plus, ADO
Ciudad de Mexico - Guanajuato arası otobüsle mi seyahat etmek istiyor musunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Kalkış yeri Ciudad de Mexico ve varış yeri Guanajuato olan tüm mevcut otobüsleri karşılaştırıyor ve size tüm durakları, tüm seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size Primera Plus veya ADO gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüsün klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Ciudad de Mexico Guanajuato otobüs güzergahı için en ucuz otobüs biletlerini  de gösteriyoruz. Ayrıca yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak Ciudad de Mexico ve Guanajuato şehirlerarası otobüs durakları hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak size Guanajuato ötesine seyahat seçeneklerini, Ciudad de Mexico alternatif varış noktalarını ve Guanajuato varışlı en popüler havaalanı servislerini göstereceğiz.

Ciudad de Mexico - Guanajuato arası en ucuz otobüs bağlantıları

Bugün
bşlngç 425,76 ₺
Yarın
bşlngç 425,76 ₺
20.01
bşlngç 425,76 ₺
21.01
bşlngç 425,76 ₺
22.01
bşlngç 425,76 ₺
23.01
bşlngç 425,76 ₺

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz otobüs biletlerine genel bakış.

 • Primera Plus
  10:30
  Ciudad de Mexico, DF - Central del Norte
  Süre 4sa 45dk
  15:15
  Guanajuato, GT
  bşlngç 425,76 ₺

Ciudad de Mexico - Guanajuato arası genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Ciudad de Mexico - Guanajuato otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • ADO
  16:30
  Ciudad de Mexico
  Süre 20sa 55dk
  13:25
  Guanajuato
  bşlngç 1.043,41 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 30.03.2021

Ciudad de Mexico - Guanajuato arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Ciudad de Mexico kalkış, Guanajuato varış yeriniz olarak belirlendi. Ayrıca varsayılan bir seyahat tarihi de belirledik. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Ne zaman geri dönüş yapacağınızı şimdiden biliyor musunuz? Bu durumda dönüş seyahatinizi kontrol edebilir ve Guanajuato - Ciudad de Mexico güzergahı için tercih ettiğiniz tarihi seçebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç yolcu olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Ciudad de Mexico - Guanajuato arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs bileti 417,10 ₺ fiyatlı olarak Primera Plus tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 4sa 45dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, duraklar veya şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.
Bu arada: Ciudad de Mexico Guanajuato otobüs güzergahı için ayrıca tren, araba paylaşımı ve uçuşlar dahil diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.
Ciudad de Mexico - Guanajuato seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

Ciudad de Mexico ve Guanajuato şehirlerindeki otobüs durakları

İstasyonlar
Guanajuato, GT
Silao 450, 36251 Guanajuato (Meksika)

Ciudad de Mexico - Guanajuato otobüs güzergahı hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ciudad de Mexico Guanajuato otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. En ucuz sefer 425,76 ₺'dan başlar ve Guanajuato ulaşması 4sa 45dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Ciudad de Mexico - Guanajuato arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 417,10 ₺ - 1.068,72 ₺ arası bilet fiyatıyla 2 bus companies tarafından teklif ediliyor. Bu nedenle Guanajuato varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Ciudad de Mexico Guanajuato arası kaç sefer vardır?

Ciudad de Mexico Guanajuato güzergahında hergün yaklaşık 1 connection ile hizmet verilmektedir.

Ciudad de Mexico kalkışlı Guanajuato varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Ciudad de Mexico - Guanajuato arası en hızlı otobüs Primera Plus tarafından sunulmaktadır ve 4sa 45dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 425,76 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Ciudad de Mexico kalkışlı Guanajuato varışlı ilk otobüs ne zaman?

Ciudad de Mexico'den Guanajuato'a gelen en erken otobüs Saat 10:30'de başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Ciudad de Mexico kalkışlı Guanajuato varışlı son otobüs ne zaman?

Ciudad de Mexico - Guanajuato arası son otobüs seferinin kalkışı: Saat 10:30'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Ciudad de Mexico Guanajuato güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Ciudad de Mexico Guanajuato güzergahında direkt bir bağlantı arıyorsanız, arama motorumuz şu anda aşağıdaki şirketlerle otobüs bağlantısını karşılaştırmaktadır: Primera Plus ve ADO.

Ciudad de Mexico kalkışlı Guanajuatovarışlı direkt otobüs var mı?

Ciudad de Mexico - Guanajuato arasında direkt otobüs hattı arıyorsanız, CheckMyBus mevcut durum için karşılaştırma yapar 6 direct bus connections with the following companies: Primera Plus

Ciudad de Mexico - Guanajuato otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Ciudad de Mexico Guanajuato otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Ciudad de Mexico Guanajuato otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Ciudad de Mexico - Guanajuato arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Ciudad de Mexico ve Guanajuato karşılaştırması

10,49 ₺
37,81 ₺
Ciudad de Mexico
Guanajuato
Ciudad de Mexico şehrinde taksi fiyatları Guanajuato şehrine göre daha ucuz
3,33 ₺
4,00 ₺
Ciudad de Mexico
Guanajuato
Ciudad de Mexico şehrinde toplu taşıma fiyatları Guanajuato şehrine göre daha ucuz
17,32 ₺
16,66 ₺
Ciudad de Mexico
Guanajuato
Ciudad de Mexico şehrinde büyük boy bira fiyatları Guanajuato şehrine göre daha pahalı
9,27 ₺
8,33 ₺
Ciudad de Mexico
Guanajuato
Ciudad de Mexico şehrinde şişe su fiyatları Guanajuato şehrine göre daha pahalı
67,58 ₺
50,19 ₺
Ciudad de Mexico
Guanajuato
Ciudad de Mexico şehrinde yemek fiyatları Guanajuato şehrine göre daha pahalı

Otobüs güzergahları: Ciudad de Mexico ve Guanajuato şehrinden otobüs güzergâhları

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.