En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Çorlu - Beylikdüzü otobüs bilet bul

Çorlu - Beylikdüzü arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Çorlu ile Beylikdüzü arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Çorlu noktasından Beylikdüzü noktasına Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi
bşlngç 261 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    1sa 11dk
    08:30
    Çorlu
    09:41
    Beylikdüzü
    Metro Turizm
    Ekonomi
    261 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 10dk
    08:30
    Çorlu
    09:40
    Beylikdüzü
    Metro Turizm
    Ekonomi
    261 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 0dk
    09:30
    Çorlu
    10:30
    Beylikdüzü
    Metro Turizm
    Ekonomi
    261 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 0dk
    09:30
    Çorlu
    10:30
    Beylikdüzü
    Metro Turizm
    Ekonomi
    261 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 15dk
    10:30
    Çorlu
    11:45
    Beylikdüzü
    Metro Turizm
    Ekonomi
    261 ₺

Çorlu ile Beylikdüzü arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Çorlu adresinden Beylikdüzü adresine 31 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Çorlu adresinden Beylikdüzü adresine 261 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 261 ₺
En Hızlı Otobüs 0sa 50dk
En erken Otobüs Saat 08:30'de
En son Otobüs Saat 23:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 31 Ø
Uzaklık 71,9 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm

Çorlu - Beylikdüzü arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 31 adet otobüs Çorlu adresinden Beylikdüzü adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
Çarşamba 26.06
Perşembe 27.06
Cuma 28.06
Cumartesi 29.06
Pazar 30.06
Pazartesi 01.07
261 ₺
Salı 02.07
Çarşamba 03.07
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

Çorlu noktasından Beylikdüzü noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Çorlu adresinden Beylikdüzü adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Çorlu adresinden Beylikdüzü adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Çorlu ile Beylikdüzü arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Çorlu ile Beylikdüzü arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Çorlu ile Beylikdüzü arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Çorlu ve Beylikdüzü içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Çorlu ve Beylikdüzü bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Çorlu ile Beylikdüzü arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Çorlu - Beylikdüzü güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Çorlu - Beylikdüzü güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Çorlu - Beylikdüzü güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Çorlu Beylikdüzü otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Çorlu - Beylikdüzü en ucuz seferi 261 ₺ fiyatından başlar ve 1sa 11dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Çorlu - Beylikdüzü arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Çorlu noktasından Beylikdüzü noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 261 ₺ ile 261 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Beylikdüzü varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Çorlu Beylikdüzü rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Çorlu to Beylikdüzü güzergahinda hergün ortalama 31 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Çorlu kalkışlı Beylikdüzü varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Çorlu - Beylikdüzü arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 0sa 50dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 261 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Çorlu kalkışlı Beylikdüzü varışlı ilk otobüs ne zaman?

Çorlu kalkışlı Beylikdüzü varışlı en erken otobüs seyahati Saat 08:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Çorlu kalkışlı Beylikdüzü varışlı son otobüs ne zamandır?

Çorlu kalkışlı Beylikdüzü varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Çorlu ile Beylikdüzü arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Çorlu ile Beylikdüzü arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Çorlu ve Beylikdüzü arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Çorlu ile Beylikdüzü arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm.

Çorlu - Beylikdüzü otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Çorlu Beylikdüzü otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Çorlu Beylikdüzü otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Çorlu - Beylikdüzü arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Çorlu ile Beylikdüzü

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Çorlu ile Beylikdüzü arasındaki alternatif taşıma türleri

Çorlu ile Beylikdüzü arasında ucuz araba paylaşımı

İşte önümüzdeki günler için Çorlu ile Beylikdüzü arasındaki programdan en ucuz araba paylaşımı tekliflerinden bir seçim.
  • BlaBlaCar
    1sa 10dk
    10:00
    Çorlu
    11:10
    Beylikdüzü
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 35 ₺
  • BlaBlaCar
    1sa 20dk
    07:00
    Çorlu
    08:20
    Beylikdüzü
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 70 ₺

Çorlu ve Beylikdüzü adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Çorlu konumundan Beylikdüzü konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.