En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Çorlu - Umraniye otobüs bilet bul

Çorlu - Umraniye arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Çorlu ile Umraniye arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Çorlu noktasından Umraniye noktasına Kamil Koç gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 310 ₺
yarın
Perşembe
Cuma
bşlngç 300 ₺
Cumartesi
bşlngç 310 ₺
Pazar
Pazartesi
bşlngç 310 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kamil Koç
    3sa 15dk
    08:15
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    11:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 30dk
    11:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 35dk
    15:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    18:35
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 30dk
    16:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    19:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 55dk
    17:45
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    21:40
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kamil Koç
    3sa 45dk
    08:15
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    12:00
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 30dk
    11:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 36dk
    14:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    17:36
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 30dk
    16:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    19:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 55dk
    17:45
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    21:40
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kamil Koç
    3sa 15dk
    08:15
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    11:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 30dk
    11:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 35dk
    15:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    18:35
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 30dk
    16:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    19:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 55dk
    17:45
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    21:40
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kamil Koç
    3sa 15dk
    08:15
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    11:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 30dk
    11:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 35dk
    15:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    18:35
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 30dk
    16:00
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    19:30
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 55dk
    17:45
    Çorlu
    Merkez Otobüs Duragi
    21:40
    Umraniye
    Dudullu Otobüs Durağı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    310 ₺

Çorlu ve Umraniye arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Çorlu ve Umraniye arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Pazartesi en yoğun gündür, Çorlu ile Umraniye arası günlük 6 otobüs seferi. Pazartesi bunun yerine sadece 6 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Çorlu ve Umraniye.
Çorlu adresinden Umraniye adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 12 sefer gerçekleşirken; Çorlu adresinden Umraniye adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 4 sefer gerçekleşmektedir.

Çorlu ile Umraniye arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Çorlu adresinden Umraniye adresine 6 sefer sıklıkla seyahat eden Kamil Koç gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Çorlu adresinden Umraniye adresine 300 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 300 ₺
En Hızlı Otobüs 3sa 15dk
En erken Otobüs Saat 08:15'de
En son Otobüs Saat 18:45'de
Günlük Otobüs bağlantıları 6 Ø
Uzaklık 111,0 km
Otobüs Şirketleri Kamil Koç

Çorlu - Umraniye arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 6 adet otobüs Çorlu adresinden Umraniye adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
310 ₺
Çarşamba 24.07
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
300 ₺
Cumartesi 27.07
310 ₺
Pazar 28.07
Pazartesi 29.07
310 ₺
Salı 30.07
310 ₺
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
310 ₺
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Çorlu noktasından Umraniye noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Çorlu adresi ile Umraniye adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
297 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Çorlu - Umraniye arası bir otobüs için Cuma en ucuz gündür. Pazartesi ise tam aksine 307 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Çorlu ile Umraniye, 300 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 300 ₺.

Çorlu noktasından Umraniye noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Çorlu adresinden Umraniye adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Çorlu adresinden Umraniye adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Çorlu ile Umraniye arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Çorlu ve Umraniye içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Çorlu ve Umraniye bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Çorlu ile Umraniye arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Çorlu - Umraniye güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Çorlu - Umraniye güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Çorlu - Umraniye güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Çorlu Umraniye otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Çorlu - Umraniye en ucuz seferi 300 ₺ fiyatından başlar ve 3sa 45dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Çorlu - Umraniye arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Çorlu noktasından Umraniye noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 300 ₺ ile 310 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Umraniye varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Çorlu Umraniye rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Çorlu to Umraniye güzergahinda hergün ortalama 6 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Çorlu kalkışlı Umraniye varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Çorlu - Umraniye arası en hızlı otobüs servisi Kamil Koç tarafından sunulmaktadır ve 3sa 15dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 310 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Çorlu kalkışlı Umraniye varışlı ilk otobüs ne zaman?

Çorlu kalkışlı Umraniye varışlı en erken otobüs seyahati Saat 08:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Çorlu kalkışlı Umraniye varışlı son otobüs ne zamandır?

Çorlu kalkışlı Umraniye varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 18:45'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Çorlu ile Umraniye arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Çorlu ile Umraniye arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kamil Koç firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Çorlu ve Umraniye arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Çorlu ile Umraniye arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kamil Koç.

Çorlu - Umraniye otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Çorlu Umraniye otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Çorlu Umraniye otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Çorlu - Umraniye arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Çorlu ile Umraniye

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Çorlu ve Umraniye adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Çorlu konumundan Umraniye konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.