Esenyurt - Çorlu otobüs bilet bul

Esenyurt - Çorlu arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Esenyurt ile Çorlu arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Esenyurt noktasından Çorlu noktasına Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm veya Kontur gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Salı
Çarşamba
Perşembe
bşlngç 174 ₺
Cuma
Cumartesi

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kontur
  1sa 10dk
  06:00
  Esenyurt
  07:10
  Çorlu
  Kontur
  Ekonomi
  174 ₺
 • Balıkesir Uludağ Turizm
  2sa 15dk
  06:30
  Esenyurt
  08:45
  Çorlu
  Balıkesir Uludağ Turizm
  Ekonomi
  245 ₺
 • Balıkesir Uludağ Turizm
  1sa 30dk
  07:15
  Esenyurt
  08:45
  Çorlu
  Balıkesir Uludağ Turizm
  Ekonomi
  245 ₺
 • Metro Turizm
  2sa 15dk
  05:15
  Esenyurt
  07:30
  Çorlu
  Metro Turizm
  Ekonomi
  256 ₺
 • Metro Turizm
  1sa 30dk
  06:00
  Esenyurt
  07:30
  Çorlu
  Metro Turizm
  Ekonomi
  256 ₺

Esenyurt ile Çorlu arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Esenyurt adresinden Çorlu adresine 27 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm ve Kontur gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Esenyurt adresinden Çorlu adresine 174 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 174 ₺
En Hızlı Otobüs 0sa 30dk
En erken Otobüs Saat 05:15'de
En son Otobüs Saat 22:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 27 Ø
Uzaklık 73,8 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm ve Kontur

Esenyurt - Çorlu arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 3 otobüs şirketi aracılığı ile 27 adet otobüs Esenyurt adresinden Çorlu adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 19.05.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 13.05
Salı 14.05
Çarşamba 15.05
Perşembe 16.05
Cuma 17.05
Cumartesi 18.05
Pazar 19.05
Pazartesi 20.05
Salı 21.05
Çarşamba 22.05
Perşembe 23.05
174 ₺
Cuma 24.05
Cumartesi 25.05
Pazar 26.05
Pazartesi 27.05
174 ₺
Salı 28.05
Çarşamba 29.05
Perşembe 30.05
Cuma 31.05
Cumartesi 01.06
Pazar 02.06
Pazartesi 03.06
Salı 04.06
Çarşamba 05.06
Perşembe 06.06
Cuma 07.06
Cumartesi 08.06
Pazar 09.06

Esenyurt noktasından Çorlu noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Esenyurt adresinden Çorlu adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Esenyurt adresinden Çorlu adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Esenyurt ile Çorlu arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Esenyurt ve Çorlu içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Esenyurt ve Çorlu bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Esenyurt ile Çorlu arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Esenyurt - Çorlu güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Esenyurt - Çorlu güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Esenyurt - Çorlu güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Esenyurt Çorlu otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Esenyurt - Çorlu en ucuz seferi 174 ₺ fiyatından başlar ve 1sa 10dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Esenyurt - Çorlu arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Esenyurt noktasından Çorlu noktasına olan güzergahta 3 firmalari tarafından 174 ₺ ile 256 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Çorlu varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Esenyurt Çorlu rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Esenyurt to Çorlu güzergahinda hergün ortalama 27 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Esenyurt kalkışlı Çorlu varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Esenyurt - Çorlu arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 0sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 256 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Esenyurt kalkışlı Çorlu varışlı ilk otobüs ne zaman?

Esenyurt kalkışlı Çorlu varışlı en erken otobüs seyahati Saat 05:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Esenyurt kalkışlı Çorlu varışlı son otobüs ne zamandır?

Esenyurt kalkışlı Çorlu varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 22:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Esenyurt ile Çorlu arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Esenyurt ile Çorlu arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm ve Kontur firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Esenyurt ve Çorlu arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Esenyurt ile Çorlu arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm ve Kontur.

Esenyurt - Çorlu otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Esenyurt Çorlu otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Esenyurt Çorlu otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Esenyurt - Çorlu arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Esenyurt ile Çorlu

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Esenyurt ve Çorlu adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Esenyurt konumundan Çorlu konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.