En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Fethiye şehri ile Dalaman Havaalanı (DLM) arasi Otobüs servisleri

Fethiye şehri ile Dalaman Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Fethiye noktasından Dalaman Havaalanı noktasına Aydin Mugla Koop veya Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 320 ₺
yarın
bşlngç 320 ₺
Perşembe
bşlngç 320 ₺
Cuma
bşlngç 320 ₺
Cumartesi
bşlngç 320 ₺
Pazar
Pazartesi
bşlngç 320 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    09:00
    Fethiye
    09:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    10:00
    Fethiye
    10:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    10:00
    Fethiye
    10:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    16:20
    Fethiye
    16:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    16:20
    Fethiye
    16:55
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    09:00
    Fethiye
    09:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    09:00
    Fethiye
    09:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    10:00
    Fethiye
    10:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Metro Turizm
    0sa 40dk
    07:20
    Fethiye
    08:00
    Dalaman Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    550 ₺
  • Metro Turizm
    0sa 29dk
    11:30
    Fethiye
    11:59
    Dalaman Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    550 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    09:00
    Fethiye
    09:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    10:00
    Fethiye
    10:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    16:20
    Fethiye
    16:55
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    09:00
    Fethiye
    09:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    09:00
    Fethiye
    09:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    10:00
    Fethiye
    10:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Metro Turizm
    0sa 40dk
    07:20
    Fethiye
    08:00
    Dalaman Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    550 ₺
  • Metro Turizm
    0sa 29dk
    11:30
    Fethiye
    11:59
    Dalaman Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    550 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    09:00
    Fethiye
    09:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    09:00
    Fethiye
    09:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    10:00
    Fethiye
    10:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    10:00
    Fethiye
    10:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    16:20
    Fethiye
    16:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    09:00
    Fethiye
    09:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    09:00
    Fethiye
    09:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    10:00
    Fethiye
    10:35
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 15dk
    10:00
    Fethiye
    10:15
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    0sa 35dk
    16:20
    Fethiye
    16:55
    Dalaman Havaalanı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    320 ₺

Fethiye ve Dalaman Havaalanı arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Fethiye ve Dalaman Havaalanı arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Çarşamba en yoğun gündür, Fethiye ile Dalaman Havaalanı arası günlük 14 otobüs seferi. Perşembe bunun yerine sadece 3 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Fethiye ve Dalaman Havaalanı.
Fethiye adresinden Dalaman Havaalanı adresine günün en yoğun otobüs seferi Sabah saatinde 29 sefer gerçekleşirken; Fethiye adresinden Dalaman Havaalanı adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 8 sefer gerçekleşmektedir.

Fethiye ile Dalaman Havaalanı (DLM) arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Fethiye adresinden Dalaman Havaalanı adresine 8 sefer sıklıkla seyahat eden Aydin Mugla Koop ve Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Fethiye adresinden Dalaman Havaalanı adresine 320 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 320 ₺
En Hızlı Otobüs 0sa 10dk
En erken Otobüs Saat 09:00'de
En son Otobüs Saat 18:45'de
Günlük Otobüs bağlantıları 8 Ø
Uzaklık 30,4 km
Otobüs Şirketleri Aydin Mugla Koop ve Metro Turizm

Fethiye - Dalaman Havaalanı arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 2 otobüs şirketi aracılığı ile 8 adet otobüs Fethiye adresinden Dalaman Havaalanı adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
320 ₺
Çarşamba 24.07
320 ₺
Perşembe 25.07
320 ₺
Cuma 26.07
320 ₺
Cumartesi 27.07
320 ₺
Pazar 28.07
Pazartesi 29.07
320 ₺
Salı 30.07
Çarşamba 31.07
320 ₺
Perşembe 01.08
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
320 ₺
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
320 ₺
Perşembe 08.08
320 ₺
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
320 ₺
Pazartesi 12.08
320 ₺
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
320 ₺
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Fethiye noktasından Dalaman Havaalanı noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Fethiye adresi ile Dalaman Havaalanı adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
317 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Fethiye - Dalaman Havaalanı arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Çarşamba ise tam aksine 320 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Akşam konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Fethiye ile Dalaman Havaalanı, 317 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 320 ₺.

Fethiye noktasından Dalaman Havaalanı noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Fethiye adresinden Dalaman Havaalanı adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Fethiye adresinden Dalaman Havaalanı adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Fethiye ile Dalaman Havaalanı arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Fethiye ve Dalaman Havaalanı içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Fethiye ve Dalaman Havaalanı bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Fethiye - Dalaman Havaalanı güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Fethiye - Dalaman Havaalanı güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Fethiye - Dalaman Havaalanı güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Fethiye Dalaman Havaalanı otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Fethiye - Dalaman Havaalanı en ucuz seferi 320 ₺ fiyatından başlar ve 0sa 15dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Fethiye - Dalaman Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Fethiye noktasından Dalaman Havaalanı noktasına olan güzergahta 2 firmalari tarafından 320 ₺ ile 630 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Dalaman Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Fethiye Dalaman Havaalanı rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Fethiye to Dalaman Havaalanı güzergahinda hergün ortalama 8 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Fethiye kalkışlı Dalaman Havaalanı varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Fethiye - Dalaman Havaalanı arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 0sa 10dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 630 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Fethiye kalkışlı Dalaman Havaalanı varışlı ilk otobüs ne zaman?

Fethiye kalkışlı Dalaman Havaalanı varışlı en erken otobüs seyahati Saat 09:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Fethiye kalkışlı Dalaman Havaalanı varışlı son otobüs ne zamandır?

Fethiye kalkışlı Dalaman Havaalanı varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 18:45'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Aydin Mugla Koop ve Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Fethiye ve Dalaman Havaalanı arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Aydin Mugla Koop ve Metro Turizm.

Fethiye - Dalaman Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Fethiye Dalaman Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Fethiye Dalaman Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Fethiye - Dalaman Havaalanı arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Fethiye ile Dalaman Havaalanı

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arasındaki alternatif taşıma türleri

Fethiye ile Dalaman Havaalanı arasında ucuz araba paylaşımı

İşte önümüzdeki günler için Fethiye ile Dalaman Havaalanı arasındaki programdan en ucuz araba paylaşımı tekliflerinden bir seçim.
  • BlaBlaCar
    0sa 40dk
    13:00
    Fethiye
    13:40
    Dalaman Havaalanı
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 24 ₺
  • BlaBlaCar
    1sa 20dk
    08:00
    Fethiye
    09:20
    Dalaman Havaalanı
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 36 ₺
  • 724 Marmaris Transfer
    0sa 50dk
    00:00
    Fethiye
    00:50
    Dalaman Havaalanı
    Dalaman Havaalanı
    724 Marmaris Transfer
    Premium Economy
    bşlngç 422 ₺

Fethiye ve Dalaman Havaalanı adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Fethiye konumundan Dalaman Havaalanı konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.