En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gaziantep - Ankara otobüs bilet bul

Gaziantep - Ankara arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gaziantep ile Ankara arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gaziantep noktasından Ankara noktasına Kamil Koç, Astor Seyahat veya Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 900 ₺
yarın
bşlngç 800 ₺
Perşembe
bşlngç 800 ₺
Cuma
bşlngç 900 ₺
Cumartesi
bşlngç 800 ₺
Pazar
bşlngç 900 ₺
Pazartesi
bşlngç 900 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Astor Seyahat
    9sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    10:30
    Ankara
    Astor Seyahat
    Ekonomi
    900 ₺
  • Kamil Koç
    9sa 55dk
    10:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    20:25
    Ankara
    Kayaş
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.029 ₺
  • Kamil Koç
    10sa 40dk
    10:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    21:10
    Ankara
    Aşti
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.029 ₺
  • Metro Turizm
    10sa 30dk
    12:30
    Gaziantep
    23:00
    Ankara
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.044 ₺
  • Metro Turizm
    10sa 0dk
    21:00
    Gaziantep
    07:00
    Ankara
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.044 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Süha Turizm
    10sa 0dk
    08:00
    Gaziantep
    18:00
    Ankara
    Süha Turizm
    Ekonomi
    800 ₺
  • Zümrüt Turizm
    9sa 0dk
    22:00
    Gaziantep
    07:00
    Ankara
    Zümrüt Turizm
    Ekonomi
    800 ₺
  • Lüks Batman Seyahat
    9sa 45dk
    23:58
    Gaziantep
    09:43
    Ankara
    Lüks Batman Seyahat
    Ekonomi
    800 ₺
  • Mardin Seyahat
    11sa 0dk
    17:00
    Gaziantep
    04:00
    Ankara
    Mardin Seyahat
    Ekonomi
    845 ₺
  • Astor Seyahat
    9sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    10:30
    Ankara
    Astor Seyahat
    Ekonomi
    900 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Süha Turizm
    10sa 0dk
    08:00
    Gaziantep
    18:00
    Ankara
    Süha Turizm
    Ekonomi
    800 ₺
  • Zümrüt Turizm
    9sa 0dk
    22:00
    Gaziantep
    07:00
    Ankara
    Zümrüt Turizm
    Ekonomi
    800 ₺
  • Lüks Batman Seyahat
    9sa 45dk
    23:58
    Gaziantep
    09:43
    Ankara
    Lüks Batman Seyahat
    Ekonomi
    800 ₺
  • Mardin Seyahat
    11sa 0dk
    17:00
    Gaziantep
    04:00
    Ankara
    Mardin Seyahat
    Ekonomi
    845 ₺
  • Astor Seyahat
    9sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    10:30
    Ankara
    Astor Seyahat
    Ekonomi
    900 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Astor Seyahat
    9sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    10:30
    Ankara
    Astor Seyahat
    Ekonomi
    900 ₺
  • Kamil Koç
    9sa 55dk
    10:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    20:25
    Ankara
    Kayaş
    Kamil Koç
    Ekonomi
    950 ₺
  • Kamil Koç
    10sa 40dk
    10:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    21:10
    Ankara
    Aşti
    Kamil Koç
    Ekonomi
    950 ₺
  • Metro Turizm
    10sa 30dk
    12:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    23:00
    Ankara
    Aşti
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.022 ₺
  • Metro Turizm
    9sa 46dk
    23:59
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    09:45
    Ankara
    Aşti
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.022 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Süha Turizm
    10sa 0dk
    08:00
    Gaziantep
    18:00
    Ankara
    Süha Turizm
    Ekonomi
    800 ₺
  • Zümrüt Turizm
    9sa 0dk
    22:00
    Gaziantep
    07:00
    Ankara
    Zümrüt Turizm
    Ekonomi
    800 ₺
  • Lüks Batman Seyahat
    9sa 45dk
    23:58
    Gaziantep
    09:43
    Ankara
    Lüks Batman Seyahat
    Ekonomi
    800 ₺
  • Mardin Seyahat
    11sa 0dk
    17:00
    Gaziantep
    04:00
    Ankara
    Mardin Seyahat
    Ekonomi
    845 ₺
  • Astor Seyahat
    9sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    10:30
    Ankara
    Astor Seyahat
    Ekonomi
    900 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Astor Seyahat
    9sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    10:30
    Ankara
    Astor Seyahat
    Ekonomi
    900 ₺
  • Kamil Koç
    10sa 40dk
    10:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    21:10
    Ankara
    Aşti
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.029 ₺
  • Kamil Koç
    9sa 45dk
    11:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    21:15
    Ankara
    Aşti
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.029 ₺
  • Metro Turizm
    10sa 30dk
    12:30
    Gaziantep
    23:00
    Ankara
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.044 ₺
  • Metro Turizm
    11sa 0dk
    18:30
    Gaziantep
    05:30
    Ankara
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.044 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Astor Seyahat
    9sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    10:30
    Ankara
    Astor Seyahat
    Ekonomi
    900 ₺
  • Kamil Koç
    10sa 40dk
    10:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    21:10
    Ankara
    Aşti
    Kamil Koç
    Ekonomi
    950 ₺
  • Metro Turizm
    10sa 30dk
    12:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    23:00
    Ankara
    Aşti
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.024 ₺
  • Yeni Diyarbakır Seyahat
    10sa 0dk
    01:00
    Gaziantep
    11:00
    Ankara
    Yeni Diyarbakır Seyahat
    Ekonomi
    1.100 ₺
  • Cizre Nuh İtimat
    17sa 0dk
    01:00
    Gaziantep
    18:00
    Ankara
    Cizre Nuh İtimat
    Ekonomi
    1.300 ₺

Gaziantep ve Ankara arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gaziantep ve Ankara arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cumartesi en yoğun gündür, Gaziantep ile Ankara arası günlük 71 otobüs seferi. Salı bunun yerine sadece 13 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gaziantep ve Ankara.
Gaziantep adresinden Ankara adresine günün en yoğun otobüs seferi Akşam saatinde 141 sefer gerçekleşirken; Gaziantep adresinden Ankara adresine Gece saatinde günün en az sefer sayisi olan 15 sefer gerçekleşmektedir.

Gaziantep ile Ankara arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gaziantep adresinden Ankara adresine 36 sefer sıklıkla seyahat eden Kamil Koç, Astor Seyahat ve Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gaziantep adresinden Ankara adresine 800 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 800 ₺
En Hızlı Otobüs 8sa 0dk
En erken Otobüs Saat 01:00'de
En son Otobüs Saat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları 36 Ø
Uzaklık 506,3 km
Otobüs Şirketleri Kamil Koç, Astor Seyahat, Metro Turizm, Süha Turizm, Cizre Nuh İtimat, Mardin Seyahat, Ben Turizm, Ses Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Özlem Cizre Nuh ve 16 tane daha.

Gaziantep - Ankara arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 26 otobüs şirketi aracılığı ile 36 adet otobüs Gaziantep adresinden Ankara adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
600 ₺
Çarşamba 26.06
950 ₺
Perşembe 27.06
1.300 ₺
Cuma 28.06
900 ₺
Cumartesi 29.06
800 ₺
Pazar 30.06
900 ₺
Pazartesi 01.07
1.024 ₺
Salı 02.07
1.027 ₺
Çarşamba 03.07
900 ₺
Perşembe 04.07
800 ₺
Cuma 05.07
800 ₺
Cumartesi 06.07
900 ₺
Pazar 07.07
1.100 ₺
Pazartesi 08.07
650 ₺
Salı 09.07
900 ₺
Çarşamba 10.07
500 ₺
Perşembe 11.07
800 ₺
Cuma 12.07
900 ₺
Cumartesi 13.07
650 ₺
Pazar 14.07
650 ₺
Pazartesi 15.07
900 ₺
Salı 16.07
1.300 ₺
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

Gaziantep noktasından Ankara noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gaziantep adresi ile Ankara adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
800 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gaziantep - Ankara arası bir otobüs için Çarşamba en ucuz gündür. Pazartesi ise tam aksine 900 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gaziantep ile Ankara, 800 ₺ ile. Gece'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 900 ₺.

Gaziantep noktasından Ankara noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gaziantep adresinden Ankara adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gaziantep adresinden Ankara adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gaziantep ile Ankara arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gaziantep ile Ankara arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Gaziantep ile Ankara arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Gaziantep ve Ankara içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gaziantep ve Ankara bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gaziantep ile Ankara arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gaziantep - Ankara güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gaziantep - Ankara güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gaziantep - Ankara güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gaziantep Ankara otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gaziantep - Ankara en ucuz seferi 800 ₺ fiyatından başlar ve 10sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gaziantep - Ankara arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gaziantep noktasından Ankara noktasına olan güzergahta 26 firmalari tarafından 800 ₺ ile 1.300 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Ankara varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gaziantep Ankara rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gaziantep to Ankara güzergahinda hergün ortalama 36 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gaziantep kalkışlı Ankara varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gaziantep - Ankara arası en hızlı otobüs servisi Siirt Petrol tarafından sunulmaktadır ve 8sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 900 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gaziantep kalkışlı Ankara varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gaziantep kalkışlı Ankara varışlı en erken otobüs seyahati Saat 01:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep kalkışlı Ankara varışlı son otobüs ne zamandır?

Gaziantep kalkışlı Ankara varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:59'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep ile Ankara arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gaziantep ile Ankara arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kamil Koç, Astor Seyahat ve Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gaziantep ve Ankara arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gaziantep ile Ankara arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kamil Koç, Astor Seyahat ve Metro Turizm.

Gaziantep - Ankara otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gaziantep Ankara otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep Ankara otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gaziantep - Ankara arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gaziantep ile Ankara

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gaziantep ve Ankara adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gaziantep konumundan Ankara konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.