En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gaziantep - Diyarbakır otobüs bilet bul

Gaziantep - Diyarbakır arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gaziantep ile Diyarbakır arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gaziantep noktasından Diyarbakır noktasına Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm veya Öz Diyarbakir gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 513 ₺
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
bşlngç 350 ₺
Pazar
bşlngç 350 ₺
Pazartesi
bşlngç 350 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    5sa 0dk
    20:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    01:30
    Diyarbakır
    Otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    513 ₺
  • Metro Turizm
    4sa 31dk
    23:59
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    04:30
    Diyarbakır
    Otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    513 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Öz Diyarbakir
    4sa 30dk
    02:00
    Gaziantep
    06:30
    Diyarbakır
    Öz Diyarbakir
    Ekonomi
    350 ₺
  • Lux Diyarbakır
    4sa 30dk
    08:00
    Gaziantep
    12:30
    Diyarbakır
    Lux Diyarbakır
    Ekonomi
    400 ₺
  • Star Batman
    5sa 0dk
    01:30
    Gaziantep
    06:30
    Diyarbakır
    Star Batman
    Ekonomi
    450 ₺
  • Lüks Batman Seyahat
    4sa 30dk
    23:59
    Gaziantep
    04:29
    Diyarbakır
    Lüks Batman Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • Isparta Petrol
    4sa 45dk
    06:30
    Gaziantep
    11:15
    Diyarbakır
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    462 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Öz Diyarbakir
    4sa 30dk
    02:00
    Gaziantep
    06:30
    Diyarbakır
    Öz Diyarbakir
    Ekonomi
    350 ₺
  • Star Batman
    5sa 0dk
    01:30
    Gaziantep
    06:30
    Diyarbakır
    Star Batman
    Ekonomi
    450 ₺
  • Star Diyarbakır
    4sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    05:30
    Diyarbakır
    Star Diyarbakır
    Ekonomi
    500 ₺
  • Has Diyarbakir
    4sa 0dk
    02:00
    Gaziantep
    06:00
    Diyarbakır
    Has Diyarbakir
    Ekonomi
    500 ₺
  • Lüks Batman Seyahat
    5sa 0dk
    02:01
    Gaziantep
    07:01
    Diyarbakır
    Lüks Batman Seyahat
    Ekonomi
    500 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Öz Diyarbakir
    4sa 30dk
    02:00
    Gaziantep
    06:30
    Diyarbakır
    Öz Diyarbakir
    Ekonomi
    350 ₺
  • Lux Diyarbakır
    4sa 30dk
    08:00
    Gaziantep
    12:30
    Diyarbakır
    Lux Diyarbakır
    Ekonomi
    400 ₺
  • Star Batman
    5sa 0dk
    01:30
    Gaziantep
    06:30
    Diyarbakır
    Star Batman
    Ekonomi
    450 ₺
  • Isparta Petrol
    4sa 45dk
    06:30
    Gaziantep
    11:15
    Diyarbakır
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    462 ₺
  • Star Diyarbakır
    4sa 30dk
    01:00
    Gaziantep
    05:30
    Diyarbakır
    Star Diyarbakır
    Ekonomi
    500 ₺

Gaziantep ve Diyarbakır arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gaziantep ve Diyarbakır arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cumartesi en yoğun gündür, Gaziantep ile Diyarbakır arası günlük 100 otobüs seferi. Salı bunun yerine sadece 2 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gaziantep ve Diyarbakır.
Gaziantep adresinden Diyarbakır adresine günün en yoğun otobüs seferi Gece saatinde 76 sefer gerçekleşirken; Gaziantep adresinden Diyarbakır adresine Öğleden sonra saatinde günün en az sefer sayisi olan 26 sefer gerçekleşmektedir.

Gaziantep ile Diyarbakır arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gaziantep adresinden Diyarbakır adresine 48 sefer sıklıkla seyahat eden Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm ve Öz Diyarbakir gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gaziantep adresinden Diyarbakır adresine 350 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 350 ₺
En Hızlı Otobüs 3sa 44dk
En erken Otobüs Saat 20:30'de
En son Otobüs Saat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları 48 Ø
Uzaklık 267,6 km
Otobüs Şirketleri Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakir, Star Batman, Yeni Diyarbakır Seyahat, Özlem Diyarbakır, Siirt Petrol, Metro Turizm, Lüks Batman Seyahat, Vangolu Turizm ve 13 tane daha.

Gaziantep - Diyarbakır arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 23 otobüs şirketi aracılığı ile 48 adet otobüs Gaziantep adresinden Diyarbakır adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
513 ₺
Çarşamba 26.06
Perşembe 27.06
Cuma 28.06
Cumartesi 29.06
450 ₺
Pazar 30.06
500 ₺
Pazartesi 01.07
512 ₺
Salı 02.07
500 ₺
Çarşamba 03.07
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

Gaziantep noktasından Diyarbakır noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gaziantep adresi ile Diyarbakır adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
350 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gaziantep - Diyarbakır arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Salı ise tam aksine 508 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Gece konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gaziantep ile Diyarbakır, 350 ₺ ile. Öğleden sonra'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 495 ₺.

Gaziantep noktasından Diyarbakır noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gaziantep adresinden Diyarbakır adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gaziantep adresinden Diyarbakır adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gaziantep ile Diyarbakır arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gaziantep ve Diyarbakır içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gaziantep ve Diyarbakır bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gaziantep ile Diyarbakır arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gaziantep - Diyarbakır güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gaziantep - Diyarbakır güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gaziantep - Diyarbakır güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gaziantep Diyarbakır otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gaziantep - Diyarbakır en ucuz seferi 350 ₺ fiyatından başlar ve 4sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gaziantep - Diyarbakır arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gaziantep noktasından Diyarbakır noktasına olan güzergahta 23 firmalari tarafından 350 ₺ ile 800 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Diyarbakır varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gaziantep Diyarbakır rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gaziantep to Diyarbakır güzergahinda hergün ortalama 48 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gaziantep kalkışlı Diyarbakır varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gaziantep - Diyarbakır arası en hızlı otobüs servisi Can Diyarbakır Turizm tarafından sunulmaktadır ve 3sa 44dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 500 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gaziantep kalkışlı Diyarbakır varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gaziantep kalkışlı Diyarbakır varışlı en erken otobüs seyahati Saat 20:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep kalkışlı Diyarbakır varışlı son otobüs ne zamandır?

Gaziantep kalkışlı Diyarbakır varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:59'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep ile Diyarbakır arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gaziantep ile Diyarbakır arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm ve Öz Diyarbakir firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gaziantep ve Diyarbakır arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gaziantep ile Diyarbakır arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Star Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm ve Öz Diyarbakir.

Gaziantep - Diyarbakır otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gaziantep Diyarbakır otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep Diyarbakır otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gaziantep - Diyarbakır arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gaziantep ile Diyarbakır

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gaziantep ve Diyarbakır adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gaziantep konumundan Diyarbakır konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.