En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gebze - Kapaklı otobüs bilet bul

Gebze - Kapaklı arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ile Kapaklı arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gebze noktasından Kapaklı noktasına Pamukkale Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 451 ₺
yarın
Perşembe
Cuma
bşlngç 460 ₺
Cumartesi
bşlngç 460 ₺
Pazar
bşlngç 460 ₺
Pazartesi

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    4sa 0dk
    10:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    451 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 35dk
    17:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    22:05
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    451 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 25dk
    19:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    23:25
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    451 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    4sa 50dk
    07:45
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:35
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 0dk
    10:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 30dk
    14:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    18:30
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 35dk
    17:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    22:05
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    3sa 45dk
    20:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:00
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    4sa 50dk
    07:45
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:35
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 0dk
    10:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 30dk
    14:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    18:30
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 35dk
    17:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    22:05
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    3sa 45dk
    20:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:00
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    4sa 50dk
    07:45
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:35
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 0dk
    10:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 30dk
    14:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    18:30
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 35dk
    17:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    22:05
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Pamukkale Turizm
    3sa 45dk
    20:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:00
    Kapaklı
    Otobüs durağı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    460 ₺

Gebze ve Kapaklı arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gebze ve Kapaklı arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cuma en yoğun gündür, Gebze ile Kapaklı arası günlük 5 otobüs seferi. Salı bunun yerine sadece 3 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gebze ve Kapaklı.
Gebze adresinden Kapaklı adresine günün en yoğun otobüs seferi Sabah saatinde 7 sefer gerçekleşirken; Gebze adresinden Kapaklı adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 4 sefer gerçekleşmektedir.

Gebze ile Kapaklı arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gebze adresinden Kapaklı adresine 4 sefer sıklıkla seyahat eden Pamukkale Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gebze adresinden Kapaklı adresine 451 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 451 ₺
En Hızlı Otobüs 3sa 45dk
En erken Otobüs Saat 10:30'de
En son Otobüs Saat 20:15'de
Günlük Otobüs bağlantıları 4 Ø
Uzaklık 135,7 km
Otobüs Şirketleri Pamukkale Turizm

Gebze - Kapaklı arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 4 adet otobüs Gebze adresinden Kapaklı adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
451 ₺
Çarşamba 24.07
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
460 ₺
Cumartesi 27.07
460 ₺
Pazar 28.07
460 ₺
Pazartesi 29.07
Salı 30.07
460 ₺
Çarşamba 31.07
460 ₺
Perşembe 01.08
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
460 ₺
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Gebze noktasından Kapaklı noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gebze adresi ile Kapaklı adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
446 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gebze - Kapaklı arası bir otobüs için Salı en ucuz gündür. Cuma ise tam aksine 455 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gebze ile Kapaklı, 451 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 451 ₺.

Gebze noktasından Kapaklı noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden Kapaklı adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden Kapaklı adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile Kapaklı arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ve Kapaklı içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve Kapaklı bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile Kapaklı arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - Kapaklı güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - Kapaklı güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - Kapaklı güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze Kapaklı otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - Kapaklı en ucuz seferi 451 ₺ fiyatından başlar ve 4sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - Kapaklı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından Kapaklı noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 451 ₺ ile 460 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Kapaklı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze Kapaklı rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to Kapaklı güzergahinda hergün ortalama 4 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı Kapaklı varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - Kapaklı arası en hızlı otobüs servisi Pamukkale Turizm tarafından sunulmaktadır ve 3sa 45dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 460 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı Kapaklı varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı Kapaklı varışlı en erken otobüs seyahati Saat 10:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı Kapaklı varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı Kapaklı varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 20:15'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile Kapaklı arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile Kapaklı arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Pamukkale Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve Kapaklı arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile Kapaklı arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Pamukkale Turizm.

Gebze - Kapaklı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze Kapaklı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze Kapaklı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - Kapaklı arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gebze ile Kapaklı

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gebze ve Kapaklı adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan Kapaklı konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.