Horgen sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Horgen sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
112 Otobüs
3 Otobüs Durağı
1 Otobüs firması
Horgen Hakkında
Isviçre
15.973
İsviçre Frangı
CheckMyBus sizinle! Horgen için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Horgen için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Horgen şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Horgen için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Horgen şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Horgen şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Horgen şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Horgen şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Seestrasse , 8810 Horgen (Isviçre)
Im Schnegg , 8810 Horgen (Isviçre)

Seyahat Bilgisi: Horgen şehrini ziyaret et

Ulaşım
Horgen toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti36,72 ₺
Aylık Bilet596,72 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler33,33 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi106,50 ₺
Orta Mesafe Taksi194,64 ₺
Uzun Mesafe Taksi503,13 ₺
Yakıt13,85 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek183,61 ₺
3 menü504,92 ₺
Küçük cappuccino47,39 ₺
Büyük fıçı bira55,08 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği32,55 ₺
Etli yemek84,54 ₺
Şişe su9,95 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)87,21 ₺

Horgen şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Horgen yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Zürih, Winterthur, Konstanz gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Horgen şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya St. Gallen, Gaiserwald, Singen ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Zürih Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.