Johannesburg kalkışlı otobüs Cape Town

Johannesburg - Cape Town arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Johannesburg Cape Town arası en uygun fiyatlı bilet hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Johannesburg Cape Town arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırın. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini bulun!

Johannesburg Cape Town otobüs güzergahı hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs246,73 ₺
En Hızlı Otobüs16sa 35dk
En erken OtobüsSaat 10:25'de
En son OtobüsSaat 19:15'de
Günlük Otobüs bağlantıları2 Ø
Uzaklık1.261,6 km
Otobüs ŞirketleriIntercape, Eagle Liner, Eldo Coaches, Intercity Xpress
Johannesburg - Cape Town arası otobüs mü arıyorsunuz?
Doğru yere geldiniz! CheckMyBus ile Johannesburg Cape Town otobüs güzergahı için tüm mevcut teklifleri karşılaştırabilirsiniz. Arama motorumuzda kalkış saatleri, tam otobüs durakları, seyahat süreleri ve en iyi bilet fiyatları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bu güzergahta hizmet veren otobüs şirketlerini (Intercape, Eldo Coaches veya Intercity Xpress dahil) karşılaştırmanız için yardımcı olacağız. Otobüste klima, WiFi veya elektrik prizi bulunup bulunmadığını öğrenmek ister misiniz? Size farklı şirketlerin sahip olduğu donanımları göstereceğiz.
Önümüzdeki bir kaç gün içindeki Cape Town varışlı Johannesburg kalkışlı ucuz otobüsleri bu sayfada görebilirsiniz . Ayrıca Johannesburg ve Cape Town otobüs durakları hakkında sizlere daha fazla bilgi sağlıyoruz, yani nereye gideceğinizi bileceksiniz. Seyahatinize Cape Town ilerisinde devam edecekseniz, Johannesburg alternatif varış noktalarını, ileriye dönük gezi seçeneklerini ve varışlı popüler havaalanı servislerini bulabilirsiniz.

Johannesburg - Cape Town arası en ucuz otobüs bağlantıları

Bugün
bşlngç 228,16 ₺
Yarın
bşlngç 254,83 ₺
15.05
bşlngç 254,83 ₺
16.05
bşlngç 254,83 ₺
17.05
bşlngç 253,29 ₺
18.05
bşlngç 254,83 ₺

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz otobüs biletlerine genel bakış.

 • Intercape
  12:30
  Johannesburg
  Süre 18sa 45dk
  07:15
  Cape Town
  bşlngç246,73 ₺
 • Eagle Liner
  13:00
  Johannesburg
  Süre 17sa 35dk
  06:35
  Cape Town
  bşlngç248,55 ₺
 • Eagle Liner
  17:40
  Johannesburg
  Süre 19sa 10dk
  12:50
  Cape Town
  bşlngç248,55 ₺
 • Eagle Liner
  19:15
  Johannesburg
  Süre 17sa 35dk
  12:50
  Cape Town
  bşlngç248,55 ₺
 • Eldo Coaches
  10:25
  Johannesburg - Southgate Shopping Centre
  Süre 17sa 40dk
  04:05
  Cape Town - Merkez tren istasyonu
  bşlngç254,83 ₺
 • Eldo Coaches
  17:20
  Johannesburg - Southgate Shopping Centre
  Süre 18sa 40dk
  12:00
  Cape Town - Merkez tren istasyonu
  bşlngç254,83 ₺
 • Intercape
  11:30
  Johannesburg
  Süre 19sa 50dk
  07:20
  Cape Town
  bşlngç258,86 ₺
 • Eldo Coaches
  11:30
  Johannesburg
  Süre 16sa 35dk
  04:05
  Cape Town
  bşlngç259,35 ₺
 • Intercape
  18:30
  Johannesburg
  Süre 19sa 30dk
  14:00
  Cape Town
  bşlngç265,34 ₺

Johannesburg - Cape Town arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Johannesburg - Cape Town otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Intercity Xpress
  11:30
  Johannesburg
  Süre 18sa 10dk
  05:40
  Cape Town
  bşlngç250,38 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 29.04.2021

Otobüs Johannesburg Cape Town: Daha detaylı bilgi

Arama sonuçlarınızı isteğinize göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda kalkış noktanızın Johannesburg, varış noktanızın Cape Town olduğunu belirledik. İnsanlar genellikle seyahatten 3 ila 7 gün önce rezervasyon yaptığından seyahat tarihi birkaç gün önceden otomatik olarak belirlenir. Belirli bir tarihte seyahat etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden günü seçmeniz yeterlidir.
Johannesburg dönüşünüzü planlıyor musunuz? Dönüş seyahat tarihinizi ve Cape Town Johannesburg otobüs güzergahını seçebilirsiniz.
Birden fazla yolcu için mi rezervasyon yaptırmak istiyorsunuz? Tüm yapmanız gereken, aramanızı başlatmadan önce yanınızda kaç kişi olacağını belirlemektir.
Tüm sonuçları aldıktan sonra, Johannesburg Cape Town otobüs güzergahındaki tüm biletleri karşılaştırabilirsiniz. Sonra bir kaç faktörü dikkate alabilirsiniz. Intercape en hızlı bağlantı 16sa 35dk sürerken, en ucuz biletler 246,73 ₺ fiyatlı olarak sunulur. Sonuç olarak en ucuz bileti mi, en hızlı yolculuğu mu yoksa en fazla imkana sahip otobüsü mü tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için en iyi teklifi bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı seyahat ihtiyaçlarınıza göre optimize edin. Fiyat, kalkış ve varış zamanı bazında sıralama yapabilir ve en güncel sonuçlar için otobüs durakları ve şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz.
Ayrıca Johannesburg kalkışlı Cape Town varışlı diğer ulaşım şekillerini karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda arama sonuçlarımızda mevcut trenleri, araba paylaşımı ve uçuşları da kaşılaştırabilirsiniz.
Johannesburg - Cape Town otobüs seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

Johannesburg otobüs durakları ve Cape Town

İstasyonlar
Cape Town (Güney Afrika)
Cape Town (Güney Afrika)
Cape Town (Güney Afrika)
Cape Town (Güney Afrika)
Morris Cl , 7490 Cape Town (Güney Afrika)
Old Marine Dr , 8001 Cape Town (Güney Afrika)
Cape Town (Güney Afrika)
Cape Town (Güney Afrika)

Johannesburg - Cape Town arası otobüs: Güzergah hakkında SSS

Johannesburg kalkışlı Cape Town varışlı otobüs bileti ne kadardır?

Bu, seyahat günü, zamanı gibi farklı seçeneklere bağlıdır. Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 246,73 ₺'dan başlar ve Cape Town şehrine ulaşmak 18sa 45dk sürer. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

Johannesburg - Cape Town otobüs güzergahı için biletleri karşılaştırdıktan sonra tasarrufum ne kadar olur?

Bu güzergah, 1 bus company ve 246,73 ₺ - 468,95 ₺ arası değişen bilet fiyatları ile belirlenmiştir. Bu nedenle Cape Town için en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Johannesburg kalkışlı Cape Town varışlı ortalama olarak günlük kaç otobüs hattı vardır?

Günlük yaklaşık 2 connections Johannesburg - Cape Town otobüs hattı sunulur. Arama motorumuz ile mükemmel seyahati bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Johannesburg Cape Town otobüs güzergahı ne kadar sürüyor?

Intercity Xpress16sa 35dk süren Johannesburg - Cape Town arası en hızlı otobüsü sunar. Bu hat için biletler 436,30 ₺ tutmaktadır. Bununla birlikte trafik nedeniyle güzergahın daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Johannesburg kalkışlı Cape Town varışlı direkt otobüs güzergahı var mı?

Johannesburg Cape Town otobüs güzergahı için arama motorumuz şu anda karşılaştırma yapıyor 2 direct bus connections with the following companies: Eldo Coaches

Johannesburg Cape Town otobüs güzergahı için ilk kalkış ne zaman?

Cape Town yönüne en erken otobüs Johannesburg'dan Saat 10:25'de'de kalkıyor. Bununla birlikte otobüs seferleri hafta sonları ve tatil günlerinde değişiklik gösterebilir. Otobüsün planladığınız seyahat tarihinde tam olarak ne zaman çalıştığını bulmak için arama motorumuzu kontrol edin.

Johannesburg Cape Town otobüs güzergahı için son kalkış ne zaman?

Johannesburg - Cape Town yönüne son otobüs kalkış saati, Saat 19:15'de. Hareket saatlerinin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Planladığınız seyahat tarihindeki müsait saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz.

Johannesburg Cape Town otobüs güzergahında hangi firmalar çalışıyor?

Johannesburg Cape Town otobüs güzergahında yolcular Intercape, Eldo Coaches ve Intercity Xpress gibi şirketler arasından seçim yapabilir. Arama motorumuzu kullanarak size uygun seçeneği bulmak için mevcut tüm otobüsleri karşılaştırabilirsiniz.

Johannesburg kalkışlı Cape Town varışlı otobüste yanıma neleri alabilirim?

Farklı otobüs şirketlerinin nelere izin verildiği ve nelerin yasak olduğu konusunda farklı kısıtlamaları vardır. Genellikle Johannesburg Cape Town otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz seyahat tarihi için arama motorumuzu kullanarak seyahat ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulun.

Johannesburg kalkışlı Cape Town varışlı otobüste hangi donanımlar bulunur?

Otobüste bulunan donanımlar, şirketten şirkete değişir. Genel olarak şehirler arası otobüslerde yolculuk sırasında arkadaşlarınızı konumunuz hakkında bilgilendirmek için WiFi bağlantısı bulunur. Klima sistemleri, seyahat sırasında en üst seviyede konfor sunmak amacıyla havalandırmayı sağlar. Arama motorumuz sayesinde tercih ettiğiniz seyahat tarihinde Johannesburg kalkışlı Cape Town varışlı otobüsteki donanım hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.

Johannesburg karşılaştır ve Cape Town

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.