Kirchlindach sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Kirchlindach sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Kirchlindach şehirlerarası otobüsleri bulunmamaktadır. Aşağıdaki listede, Kirchlindach şehrinin çevresindeki en ucuz otobüs seferlerini ve alternatif ulaşım araçlarını bulabilirsiniz.
 • Union Ivkoni
  06:45
  Freiburg im Breisgau
  Süre 1sa 0dk
  07:45
  Basel
  bşlngç44,01 ₺
 • SNCF
  05:21
  Basel
  Süre 0sa 23dk
  05:44
  Mulhouse
  bşlngç30,21 ₺
 • SNCF
  07:24
  Colmar
  Süre 0sa 56dk
  08:20
  Basel
  bşlngç50,35 ₺
 • SNCF
  06:21
  Basel
  Süre 0sa 43dk
  07:04
  Colmar
  bşlngç50,35 ₺
0 Otobüs
0 Otobüs Durağı
0 Otobüs Şirketi
30,21 ₺ En Ucuz Bilet
Kirchlindach Hakkında
Isviçre
2.553
İsviçre Frangı
CheckMyBus sizinle! Kirchlindach için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Kirchlindach için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Kirchlindach şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Kirchlindach için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Kirchlindach şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Kirchlindach şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Kirchlindach şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Seyahat Bilgisi: Kirchlindach şehrini ziyaret et

Ulaşım
Kirchlindach toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti40,92 ₺
Aylık Bilet716,11 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler20 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi99,51 ₺
Orta Mesafe Taksi172,05 ₺
Uzun Mesafe Taksi425,94 ₺
Yakıt13,51 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek167,40 ₺
3 menü465,01 ₺
Küçük cappuccino41,68 ₺
Büyük fıçı bira55,46 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği38,19 ₺
Etli yemek80,58 ₺
Şişe su9,77 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)139,50 ₺

Kirchlindach şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Kirchlindach yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Basel, Lozan, Bern gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Kirchlindach şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Biel/Bienne, Lörrach, Köniz ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Basel-Mulhouse Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.