Kortrijk sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Kortrijk sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Kortrijk şehrinden ucuz otobüs biletleri
 • FlixBus
  06:40
  Kortrijk
  Süre 4sa 15dk
  10:55
  Amsterdam - Sloterdijk
  bşlngç150,96 ₺

Kortrijk şehrinden ucuz tren biletleri
 • SNCB
  08:38
  Kortrijk
  Süre 1sa 57dk
  10:35
  Brüksel Havaalanı
  bşlngç161,13 ₺
 • SNCB
  06:13
  Kortrijk
  Süre 1sa 38dk
  07:51
  Brüksel Charleroi Havalimanı
  bşlngç181,27 ₺
 • SNCB
  04:58
  Kortrijk
  Süre 1sa 18dk
  06:16
  Antwerp
  bşlngç181,27 ₺
158 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
1 Otobüs firması
150,96 ₺ En Ucuz Bilet
Kortrijk Hakkında
Belçika
73.879
CheckMyBus sizinle! Kortrijk için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Kortrijk için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Kortrijk şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Kortrijk için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Kortrijk şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Kortrijk şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Kortrijk şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Kortrijk şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Kortrijk
Kortrijk (Belçika)

Farklı yerleri keşfedin

Kortrijk gidiş-geliş popüler otobüs seferleri

Kortrijk şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Kortrijk yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Brüksel, Gent, Lille gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Kortrijk şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Roubaix, Tourcoing, Mons ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.