Losone sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Losone sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Losone şehrinden ucuz otobüs biletleri
 • door2gate by Flibco
  00:00
  Losone
  Süre 1sa 0dk
  01:00
  Milano Malpensa Havaalanı
  bşlngç363,01 ₺
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
363,01 ₺ En Ucuz Bilet
Losone Hakkında
Isviçre
6.070
İsviçre Frangı
CheckMyBus sizinle! Losone için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Losone için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Losone şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Losone için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Losone şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Losone şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Losone şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Losone şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Losone - Via Mezzana
Via Mezzana , 6616 Losone (Isviçre)

Seyahat Bilgisi: Losone şehrini ziyaret et

Ulaşım
Losone toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti20,84 ₺
Aylık Bilet568,24 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler20 %
Tren veya metro kullanan kişiler20 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi132,59 ₺
Orta Mesafe Taksi208,35 ₺
Uzun Mesafe Taksi473,51 ₺
Yakıt13,23 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek189,41 ₺
3 menü568,24 ₺
Küçük cappuccino31,63 ₺
Büyük fıçı bira56,82 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği28,15 ₺
Etli yemek49,93 ₺
Şişe su13,66 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)113,65 ₺

Losone şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Losone yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Como, Busto Arsizio, Varese gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Losone şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Gallarate, Lugano, Lainate ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Milano Malpensa Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.