Makarska sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Makarska sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Makarska şehrine ucuz otobüs biletleri
 • Globtour
  21:15
  Zaton (Dubrovnik)
  Süre 2sa 50dk
  00:05
  Makarska
  bşlngç18,58 ₺
Makarska şehri için genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?
 • Arriva Croatia
  15:45
  Promajna
  Süre 0sa 12dk
  15:57
  Makarska
  bşlngç22,36 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 08.09.2021
390 Otobüs
3 Otobüs Durağı
7 Otobüs Şirketi
9,42 ₺ En Ucuz Bilet
Makarska Hakkında
Hırvatistan
13.446
Hırvat Kunası
CheckMyBus sizinle! Makarska için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Makarska için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Makarska şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Makarska için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Makarska şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Makarska şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Makarska şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Makarska şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Makarska - Autobusni Kolodvor
Ul. Ante Starčevića 30, 21300 Makarska (Hırvatistan)
Makarska - Hotel Biokovka
Put Cvitačke 9, 21300 Makarska (Hırvatistan)
Makarska - Park fra Jure Radića
Makarska (Hırvatistan)

Farklı yerleri keşfedin

Makarska gidiş-geliş popüler otobüs seferleri

Makarska şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Makarska yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Split, Mostar, Kaštela gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Makarska şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Čapljina, Metković, Livno ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.