Hırvatistan Otobüs Bileti

Hırvatistan Otobüs Seferleri
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Hırvatistan AB, NATO, Dünya Ticaret Örgütü, OSZE ve Birleşmiş Milletler’in üyesi ve bölge için çok önemli bir ülke olan Hırvatistan, Slovenya, Macaristan, Bosna-Hersek, Karadağ ve Adriyatik Denizi ile çevrilidir. Ekonomik etkilerinin yanı sıra Hırvatistan, açık turkuaz ve koyu mavi renkleri arasında değişen denizi ve kristal berraklığındaki çakıl kumsalları ile ziyaretçilerine büyülü bir tatil sunuyor. Ancak Hırvatistan’ı bu kadar güzel bir yer kılan şey sadece kumsallarının görünümü değil, Hırvatistan'da tatil yapmak isteyenleri cezbeden bir diğer özelliği ise “Mavi Bayrak” sertifikasına sahip plajlarının olağanüstü iyi su kalitesi.
“Dünya Turizm Barometresi”, tatil bölgesi olarak bilinirliği ile ilgili Hırvatistan’ı dünya çapında bir yer olarak seçti. En çok sevilen sahil bölgeleri “Krk Adaları, “Brač ve “Hvar'ın yanı sıra Dalmaçya'daki Split adlı küçük kasabadır. Istria’nın kuzey bölgesi ve liman kasabaları Pula, Umag, Porec, Rovinj ve Rabac, Kuzey İtalya'ya benzemekte ve zeytin ağaçları, selvi ve çam ormanlarıyla bölgeye gelenlere İtalyan ruhunu yansıtmaktadır. Ziyaretçilerine olağanüstü bir manzara sunan, 1,940 metre uzunluğuyla tüm şehri çevreleyen duvarı ile Akdeniz’in en etkileyici ve çarpıcı şehirlerinden Güney Dalmaçya’daki “Dubrovnik” ise cruise gemileri için mükemmel bir noktadır. Hırvatistan'ın iç bölgesindeki alanlar da sahil kenarı kadar etkileyicidir. Biševo Adası'ndaki Imotski'ye, “Mavi Mağaralara” yakın “Kırmızı Göl”'e ya da Winnetou filmlerinin bazı bölümlerinin çekildiği Plitvice Gölü Milli Parkı'ndaki şelaleleri ziyaret edebilirsiniz.
Özellikle Kuzey Hırvat bölgesine Almanya, Avusturya ve İsviçre’den birkaç saat içinde otobüsle kolayca ulaşabilirsiniz. Istria, Kuzey, Orta ve Güney Dalmaçya’da Flixbus, Crnja Tours, Eurolines veya Autotrans gibi ulusal ve uluslararası otobüs şirketleri sizi ülke çapındaki plajlara, şehirlere ve cazibe merkezlerine götürecektir.

Hırvatistan'daki en popüler otobüs seferleri

Hırvatistan popüler otobüs bağlantıları

Hırvatistan'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.