Pitomača sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Pitomača sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Pitomača şehirlerarası otobüsleri bulunmamaktadır. Aşağıdaki listede, Pitomača şehrinin çevresindeki en ucuz otobüs seferlerini ve alternatif ulaşım araçlarını bulabilirsiniz.
 • ÖBB
  05:18
  Kanije
  Süre 6sa 3dk
  11:21
  Vienna
  bşlngç197,83 ₺
 • ÖBB
  17:18
  Kanije
  Süre 12sa 23dk
  05:41
  Münih
  bşlngç738,61 ₺
205 Otobüs
2 Otobüs Durağı
2 Otobüs Şirketi
197,83 ₺ En Ucuz Bilet
Pitomača Hakkında
Hırvatistan
5.740
Hırvat Kunası
CheckMyBus sizinle! Pitomača için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Pitomača için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Pitomača şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Pitomača için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Pitomača şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Pitomača şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Pitomača şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Pitomača şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Pitomača (Hırvatistan)
Ulica Ljudevita Gaja 28, Pitomača (Hırvatistan)

Seyahat Bilgisi: Pitomača şehrini ziyaret et

Ulaşım
Pitomača toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti13,68 ₺
Aylık Bilet341,90 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi30,77 ₺
Orta Mesafe Taksi46,73 ₺
Uzun Mesafe Taksi102,59 ₺
Yakıt10,83 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek45,59 ₺
3 menü105,42 ₺
Küçük cappuccino9,40 ₺
Büyük fıçı bira13,68 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği13,34 ₺
Etli yemek19,15 ₺
Şişe su7,22 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)34,19 ₺

Pitomača şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Pitomača yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Kanije, Varaždin, Bjelovar gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Pitomača şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Koprivnica, Požega, Čakovec ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.