En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Manavgat şehri ile Antalya Havaalanı (AYT) arasi Otobüs servisleri

Manavgat şehri ile Antalya Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Manavgat ile Antalya Havaalanı arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Manavgat noktasından Antalya Havaalanı noktasına Transfers Pro, Sivas Hedef Turizm veya Yeni Diyarbakır Seyahat gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 300 ₺
yarın
bşlngç 400 ₺
Perşembe
bşlngç 501 ₺
Cuma
bşlngç 501 ₺
Cumartesi
bşlngç 501 ₺
Pazar
bşlngç 501 ₺
Pazartesi
bşlngç 501 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Yeni Diyarbakır Seyahat
    2sa 30dk
    07:00
    Manavgat
    09:30
    Antalya Havaalanı
    Yeni Diyarbakır Seyahat
    Ekonomi
    300 ₺
  • Sivas Hedef Turizm
    0sa 59dk
    03:00
    Manavgat
    03:59
    Antalya Havaalanı
    Sivas Hedef Turizm
    Ekonomi
    400 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Sivas Hedef Turizm
    0sa 59dk
    03:00
    Manavgat
    03:59
    Antalya Havaalanı
    Sivas Hedef Turizm
    Ekonomi
    400 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    07:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    07:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    08:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    08:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    09:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    09:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    07:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    07:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    08:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    08:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    09:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    09:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    10:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    11:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    11:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    07:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    07:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    08:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    08:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    09:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    09:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    10:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    11:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    11:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    07:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    07:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    08:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    08:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    09:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    09:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    10:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    11:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    11:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    07:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    07:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    08:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    08:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    09:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    09:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    10:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    11:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    11:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    07:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    07:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    08:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    08:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    09:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    09:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    10:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺
  • Transfers Pro
    0sa 45dk
    11:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    11:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Transfers Pro
    Ekonomi
    501 ₺

Manavgat ve Antalya Havaalanı arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Manavgat ve Antalya Havaalanı arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Çarşamba en yoğun gündür, Manavgat ile Antalya Havaalanı arası günlük 15 otobüs seferi. Salı bunun yerine sadece 2 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Manavgat ve Antalya Havaalanı.
Manavgat adresinden Antalya Havaalanı adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 36 sefer gerçekleşirken; Manavgat adresinden Antalya Havaalanı adresine Gece saatinde günün en az sefer sayisi olan 2 sefer gerçekleşmektedir.

Manavgat ile Antalya Havaalanı (AYT) arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Manavgat adresinden Antalya Havaalanı adresine 12 sefer sıklıkla seyahat eden Transfers Pro, Sivas Hedef Turizm ve Yeni Diyarbakır Seyahat gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Manavgat adresinden Antalya Havaalanı adresine 300 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 300 ₺
En Hızlı Otobüs 0sa 45dk
En erken Otobüs Saat 03:00'de
En son Otobüs Saat 20:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 12 Ø
Uzaklık 58,4 km
Otobüs Şirketleri Transfers Pro, Sivas Hedef Turizm ve Yeni Diyarbakır Seyahat

Manavgat - Antalya Havaalanı arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 3 otobüs şirketi aracılığı ile 12 adet otobüs Manavgat adresinden Antalya Havaalanı adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
501 ₺
Çarşamba 24.07
501 ₺
Perşembe 25.07
501 ₺
Cuma 26.07
501 ₺
Cumartesi 27.07
501 ₺
Pazar 28.07
501 ₺
Pazartesi 29.07
501 ₺
Salı 30.07
501 ₺
Çarşamba 31.07
501 ₺
Perşembe 01.08
501 ₺
Cuma 02.08
501 ₺
Cumartesi 03.08
501 ₺
Pazar 04.08
400 ₺
Pazartesi 05.08
400 ₺
Salı 06.08
501 ₺
Çarşamba 07.08
501 ₺
Perşembe 08.08
507 ₺
Cuma 09.08
400 ₺
Cumartesi 10.08
400 ₺
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
501 ₺
Çarşamba 14.08
501 ₺
Perşembe 15.08
501 ₺
Cuma 16.08
501 ₺
Cumartesi 17.08
501 ₺
Pazar 18.08

Manavgat noktasından Antalya Havaalanı noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Manavgat adresi ile Antalya Havaalanı adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
300 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Manavgat - Antalya Havaalanı arası bir otobüs için Salı en ucuz gündür. Pazartesi ise tam aksine 496 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Manavgat ile Antalya Havaalanı, 300 ₺ ile. Öğleden sonra'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 496 ₺.

Manavgat noktasından Antalya Havaalanı noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Manavgat adresinden Antalya Havaalanı adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Manavgat adresinden Antalya Havaalanı adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Manavgat ile Antalya Havaalanı arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Manavgat ile Antalya Havaalanı arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Manavgat ile Antalya Havaalanı arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Manavgat ve Antalya Havaalanı içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Manavgat ve Antalya Havaalanı bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Manavgat ile Antalya Havaalanı arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Manavgat - Antalya Havaalanı güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Manavgat - Antalya Havaalanı güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Manavgat - Antalya Havaalanı güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Manavgat Antalya Havaalanı otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Manavgat - Antalya Havaalanı en ucuz seferi 300 ₺ fiyatından başlar ve 2sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Manavgat - Antalya Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Manavgat noktasından Antalya Havaalanı noktasına olan güzergahta 3 firmalari tarafından 300 ₺ ile 501 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Antalya Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Manavgat Antalya Havaalanı rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Manavgat to Antalya Havaalanı güzergahinda hergün ortalama 12 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Manavgat kalkışlı Antalya Havaalanı varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Manavgat - Antalya Havaalanı arası en hızlı otobüs servisi Transfers Pro tarafından sunulmaktadır ve 0sa 45dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 501 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Manavgat kalkışlı Antalya Havaalanı varışlı ilk otobüs ne zaman?

Manavgat kalkışlı Antalya Havaalanı varışlı en erken otobüs seyahati Saat 03:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Manavgat kalkışlı Antalya Havaalanı varışlı son otobüs ne zamandır?

Manavgat kalkışlı Antalya Havaalanı varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 20:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Manavgat ile Antalya Havaalanı arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Manavgat ile Antalya Havaalanı arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Transfers Pro, Sivas Hedef Turizm ve Yeni Diyarbakır Seyahat firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Manavgat ve Antalya Havaalanı arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Manavgat ile Antalya Havaalanı arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Transfers Pro, Sivas Hedef Turizm ve Yeni Diyarbakır Seyahat.

Manavgat - Antalya Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Manavgat Antalya Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Manavgat Antalya Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Manavgat - Antalya Havaalanı arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Manavgat ile Antalya Havaalanı

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Manavgat ile Antalya Havaalanı arasındaki alternatif taşıma türleri

Manavgat ile Antalya Havaalanı arasında ucuz araba paylaşımı

İşte önümüzdeki günler için Manavgat ile Antalya Havaalanı arasındaki programdan en ucuz araba paylaşımı tekliflerinden bir seçim.
  • Starline
    1sa 0dk
    00:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    01:00
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Starline
    Premium Economy
    bşlngç 276 ₺
  • Ece Seyahat
    1sa 30dk
    00:30
    Manavgat
    02:00
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Ece Seyahat
    Premium Economy
    bşlngç 303 ₺
  • DT Transfer
    1sa 0dk
    23:00
    Manavgat
    00:00
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    DT Transfer
    Premium Economy
    bşlngç 353 ₺
  • Amer Travel
    0sa 45dk
    05:00
    Manavgat
    Merkez Otobüs Duragi
    05:45
    Antalya Havaalanı
    Antalya - Havaalanı
    Amer Travel
    Premium Economy
    bşlngç 381 ₺

Manavgat ve Antalya Havaalanı adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Manavgat konumundan Antalya Havaalanı konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.