✈ Pattaya şehri ile Bangkok Havaalanı (BKK) arasi Otobüs servisleri

Pattaya şehri ile Bangkok Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
 Pattaya ile Bangkok Havaalanı arasında en uygun fiyatlı otobüsler hangileridir? Pattaya ile Bangkok Havaalanı arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştır. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Pattaya ile Bangkok Havaalanı (BKK) arasi otobüsler hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs43,72 ₺
En Hızlı Otobüs3sa 0dk
En erken OtobüsSaat 14:00'de
En son OtobüsSaat 14:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları1 Ø
Uzaklık86,1 km
Otobüs ŞirketleriRoong Reuang Coach
Pattaya - Bangkok Havaalanı arasında otobüs seyahati mi yapmak istiyorsunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Pattaya ile Bangkok Havaalanı arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor ve size kalkış-varış zamanları, tüm durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Roong Reuang Coach Size gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini de göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Pattaya ile Bangkok Havaalanı arası en ucuz otobüsleri  de gösteriyoruz. Ayrıca Pattaya ve Bangkok Havaalanı yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak otobüs terminalleri hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak hem Bangkok Havaalanına, hem de Pattaya için alternatif varış noktaları ve ileriye dönük tüm gezi seçeneklerini bulabilirsiniz.

Pattaya - Bangkok Havaalanı arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Pattaya - Bangkok Havaalanı otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Roong Reuang Coach
  14:00
  Pattaya
  Süre 3sa 0dk
  17:00
  Bangkok Havaalanı
  bşlngç43,72 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 05.04.2021

Pattaya ile Bangkok Havaalanı arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Pattaya kalkış yeri ve Bangkok Havaalanı varış yeriniz olarak girildi. Havaalanı servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Bangkok Havaalanı - Pattaya arası), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Bangkok Havaalanı'ndan Pattaya dönüşünüzün ne zaman olacağını şimdiden biliyor musunuz? Öyleyse hemen dönüş yolculuğunu kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç kişi olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Pattaya - Bangkok Havaalanı arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs biletleri 43,72 ₺ fiyatlı olarak Roong Reuang Coach tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 3sa 0dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, uçuşunuza yetişebilmek için otobüs durakları ve şirketleri bazında filtreleme yapabilirsiniz.
Bu arada: Bangkok Havaalanı - Pattaya arası otobüs için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

Pattaya ve Bangkok Havaalanı: Tüm otobüs terminalleri

İstasyonlar
Bangkok Suvarnabhumi Havaalanı
Bangkok Havaalanı  (Tayland)

Pattaya ile Bangkok Havaalanı Otobüs Güzergahı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pattaya ile Bangkok Havaalanı arasi otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 43,72 ₺ dan başlıyor ve Bangkok Havaalanı ulaşması 3sa 0dk sürüyor. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

Pattaya - Bangkok Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu otobüs güzergahı 0 bus companies tarafindan 43,72 ₺ ve 52,02 ₺ arası bilet fiyatlarindan teklif ediliyor. Bu nedenle Bangkok Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Pattaya - Bangkok Havaalanı için kaç sefer vardır?

Her gün Pattaya ile Bangkok Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık 1 connection servis yapılır. Arama motorumuzla mükemmel seferi bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Pattaya - Bangkok Havaalanı arası otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Pattaya - Bangkok Havaalanı arası en hızlı servis Roong Reuang Coach tarafından sunulmaktadır ve 3sa 0dk sürer. Bu bağlantı için otobüs biletleri 52,02 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın."

Pattaya kalkışlı Bangkok Havaalanı varışlı ilk servis ne zamandır?

Bangkok Havaalanı - Pattaya arası en erken otobüs varışı Saat 14:00'de'dir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Pattaya kalkışlı Bangkok Havaalanı varışlı son servis ne zamandır?

Pattaya - Bangkok Havaalanı arası son otobüs seferinin kalkışı Saat 14:00'de'dir. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Pattaya Bangkok Havaalanı güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Pattaya - Bangkok Havaalanı arası servisle yolculuk ederken, yolcular Roong Reuang Coach ile seyahat edebilir. Arama motorumuz sayesinde size uygun seçeneği rezerve edebilmek için mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz.

Pattaya kalkışlı Bangkok Havaalanı varışlı direkt otobüs var mı?

Pattaya - Bangkok Havaalanı arasında direkt servis arıyorsanız, CheckMyBus karşılaştırma yapar 0 direct bus connections. 

Pattaya - Bangkok Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Pattaya Bangkok Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en uygun servisi bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Pattaya Bangkok Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Pattaya kalkışlı Bangkok Havaalanı varışlı servis donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Pattaya ve Bangkok Havaalanı’ndan otobüs güzergahları

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.