En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Tayland Otobüs Bileti

Tayland Otobüs Seferleri
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
TaylandTayland denince akla Budizm, Bangkok ve plajlar gelir. Dünyadaki hiçbir ülke Tayland kadar kaotik fakat aynı zamanda örgütlü ve geri dönüşümlü değildir! Phuket, Koh Samui ve Koh Phi Phi’deki turistler tarafından oldukça popüler olan plajlar, James Bond ve Danny Boyle ve Leonardio DiCaprio’nun başrollerini paylaştığı, 2000 yapımı “The Beach” filmi ile daha da ünlü hale gelmiş.
Tayland turunuza modern gökdelenlerin, alışveriş merkezlerinin yanı başında bulunan eski tapınakların ve geleneksel pazarların bulunduğu ülkenin en büyük şehri Bangkok’tan başlayın. Bangkok’ta bulunan 400 tapınak arasından, meşhur Zümrüt Buda ile Wat Phra Kawer tapınaklarını ziyaret etmeyi ve Chao Phraya Nehri boyunca gezintiye çıkıp ünlü yüzen pazar’da alışveriş yapmayı ihmal etmeyin. Ülkenin içlerine doğru yolculuk ettiğinizde Ayutthaya, Kanchanaburi ve Sukhothai gibi Budist şehirlerine kısa bir ziyarette bulunabilirsiniz. Ülkenin kuzeyine Tayland, Laos ve Myanmar sınırlarından dolayı “Altın Üçgen” adı verilmiş. Bu bölgede yer alan yeşil palmiye ormanlarının ortasında bulunan, ülkenin en ünlü turistik bölgeleri olan Chiang Mai ve Chiang Rai şehirlerinde seyahatiniz boyunca iyi vakit geçirebilirsiniz. Yılda bir kez “Loi Krathong” adlı geleneksel ışık festivaline denk geldiğinizde, gökyüzüne gönderilen fenerlerin büyüsüne kapılacağınızdan eminiz.
CheckMyBus ile tatile çıkmadan önce tatilinizi rahatça ve kolaylıkla planlayabilirsiniz: Tayland’daki otobüslerin tüm fiyatlarını ve sürelerini kontrol ederek biletinizi satın alabilirsiniz.

Tayland'da en popüler otobüs seferleri

Tayland'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.