Tayland Otobüs Bileti

Tayland Otobüs Seferleri

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
1378 Firma - 4.867.894 Bağlantı
En iyi fiyatlarBütçenize uygun otobüs biletleri
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kullanımı kolayTek tıkla en iyi otobüs biletini bulun
Tayland

Tayland denince akla Budizm, Bangkok ve plajlar gelir. Dünyadaki hiçbir ülke Tayland kadar kaotik fakat aynı zamanda örgütlü ve geri dönüşümlü değildir! Phuket, Koh Samui ve Koh Phi Phi’deki turistler tarafından oldukça popüler olan plajlar, James Bond ve Danny Boyle ve Leonardio DiCaprio’nun başrollerini paylaştığı, 2000 yapımı “The Beach” filmi ile daha da ünlü hale gelmiş.

Tayland turunuza modern gökdelenlerin, alışveriş merkezlerinin yanı başında bulunan eski tapınakların ve geleneksel pazarların bulunduğu ülkenin en büyük şehri Bangkok’tan başlayın. Bangkok’ta bulunan 400 tapınak arasından, meşhur Zümrüt Buda ile Wat Phra Kawer tapınaklarını ziyaret etmeyi ve Chao Phraya Nehri boyunca gezintiye çıkıp ünlü yüzen pazar’da alışveriş yapmayı ihmal etmeyin. Ülkenin içlerine doğru yolculuk ettiğinizde Ayutthaya, Kanchanaburi ve Sukhothai gibi Budist şehirlerine kısa bir ziyarette bulunabilirsiniz. Ülkenin kuzeyine Tayland, Laos ve Myanmar sınırlarından dolayı “Altın Üçgen” adı verilmiş. Bu bölgede yer alan yeşil palmiye ormanlarının ortasında bulunan, ülkenin en ünlü turistik bölgeleri olan Chiang Mai ve Chiang Rai şehirlerinde seyahatiniz boyunca iyi vakit geçirebilirsiniz. Yılda bir kez “Loi Krathong” adlı geleneksel ışık festivaline denk geldiğinizde, gökyüzüne gönderilen fenerlerin büyüsüne kapılacağınızdan eminiz.

CheckMyBus ile tatile çıkmadan önce tatilinizi rahatça ve kolaylıkla planlayabilirsiniz: Tayland’daki otobüslerin tüm fiyatlarını ve sürelerini kontrol ederek biletinizi satın alabilirsiniz.


Tayland'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
176
3
56
2
34
2
30
1
84
2
Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
101
2
50
2
41
1
12
1
9
1
25
2

Tayland'daki diğer otobüs durakları ve otobüs seferleri

Tayland yurt içi ve yurt dışı diğer otobüs bağlantıları

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis