Ressaquinha sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Ressaquinha sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
11 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
4 Otobüs Şirketi
Ressaquinha Hakkında
Brezilya
4.686
Brezilya Reali
CheckMyBus sizinle! Ressaquinha için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Ressaquinha için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Ressaquinha şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Ressaquinha için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Ressaquinha şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Ressaquinha şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Ressaquinha şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Ressaquinha şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Ressaquinha
Rod. Juscelino Kubitschek 154, 36270-000 Ressaquinha (Brezilya)

Seyahat Bilgisi: Ressaquinha şehrini ziyaret et

Ulaşım
Ressaquinha toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti5,50 ₺
Aylık Bilet219,83 ₺
Taksi veya araç kullan
Yakıt6,68 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek21,47 ₺
3 menü42,94 ₺
Küçük cappuccino5,15 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği3,09 ₺
Etli yemek1,55 ₺

Ressaquinha şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Ressaquinha yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Conselheiro Lafaiete, Ouro Preto, Santos Dumont gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Ressaquinha şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Ouro Branco, Rio Pomba, Tocantins ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.