Rio Novo sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Rio Novo sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Rio Novo şehrine ucuz otobüs biletleri
 • Viação UTIL
  18:00
  Belo Horizonte, MG - Merkez otobüs durağı
  Süre 6sa 40dk
  00:40
  Rio Novo, MG
  bşlngç152,53 ₺
14 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
5 Otobüs Şirketi
152,53 ₺ En Ucuz Bilet
Rio Novo Hakkında
Brezilya
6.255
Brezilya Reali
CheckMyBus sizinle! Rio Novo için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Rio Novo için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Rio Novo şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Rio Novo için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Rio Novo şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Rio Novo şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Rio Novo şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Rio Novo şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
R. Galdino Pinto 454, 36150-000 Rio Novo (Brezilya)

Seyahat Bilgisi: Rio Novo şehrini ziyaret et

Ulaşım
Rio Novo toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti3,73 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi10,85 ₺
Orta Mesafe Taksi16,27 ₺
Uzun Mesafe Taksi35,24 ₺
Yakıt5,03 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek16,27 ₺
3 menü44,08 ₺
Küçük cappuccino8,14 ₺
Büyük fıçı bira10,85 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği4,26 ₺
Etli yemek6,04 ₺
Şişe su2,81 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)40,69 ₺

Rio Novo şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Rio Novo yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Juiz de Fora, Ubá, MG, Cataguases gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Rio Novo şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Leopoldina, Santos Dumont, Além Paraíba ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.