Romanya Otobüs Bileti

Romanya Otobüs Seferleri

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
2094 Firma - 5.644.690 Bağlantı
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Romanya Akdeniz, Rus, Türk ve Doğu olmak üzere birçok farklı kültürün etkisi altında kalan Romanya’nın dili ve kültürü bu nedenle özel bir hale gelmiş. Karpat Dağları’nda, Karadeniz kyısında veya Tuna Deltası’nda gezinizde, efsaneleri, ulusal mutfağı ve tarihi ile Romanya, ziyaretçilerine nasıl sürpriz yapacağını iyi biliyor.
Geçmişi modern bir bakış açısıyla birleştiren Romanya’nın başkenti Bükreş, yüzyılların etkileyici mimarisi ile inşa edilmiş modern yapılarıyla ziyaretçilerinin ilgisini çekiyor. Beyaz Saray’dan sonra Parlamento Sarayı ile dünyadaki ikinci büyük idari binasına ev sahipliği yapan Bükreş’te keşfetmenizi bekleyen bir çok şey var! Dünyanın en ünlü vampiri Vlad Tepes’in (daha doğrusu Dracula) doğum yeri olan Sighişoara’da ortaçağ hayatına geri dönüş yapabilirsiniz. Ünlü Voronet Manastırı’nın ya da “Doğu’nun Sistine Şapeli”nin bulunduğu Güney Bukovina, Romanya’yı keşfe çıktığınızda ziyaret edeceğiniz yerler arasında olmalı. Antik kaleler Rumen mirasının önemli bir bölümünü oluştururken, Sinaia’daki Peleş Kalesi bu mirasların en ünlüleri arasında bulunuyor. Romanya’nın manzarasını yürüyerek keşfetmek istiyorsanız, Karpat Dağları’ndaki döşeli bir yol olan Transfaguarărsa'da tura çıkabilir, Romen kültürünün eşsiz bir parçası olan renkli mezar taşlarıyla ünlü Săpânţa Mezarlığı'nı ziyaret edebilirsiniz.
Ülkenin 2007’de AB’ye katılmasından bu yana Romanya’nın ulaşım ağı giderek daha da modernleşti. Ucuz otobüs bileti, Romanya’nın küçük peyzajlarını ve şehirlerini keşfetmek isteyen gezginler için en iyi seçeneklerden biridir. Christian Transfers, Eurolines Germany veya FlixBus gibi her geçen gün daha da fazla otobüs şirketi, Romanya’daki varış yerlerini Avrupa’daki şehirlerle birleştiriyor.

Romanya'da en popüler otobüs seferleri

Romanya'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Romanya'daki diğer otobüs durakları ve otobüs seferleri

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis