En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Adana - İskenderun otobüs bilet bul

Adana - İskenderun arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Adana ile İskenderun arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Adana noktasından İskenderun noktasına Kamil Koç, Metro Turizm veya Kontur gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 286 ₺
yarın
bşlngç 256 ₺
Perşembe
bşlngç 286 ₺
Cuma
bşlngç 256 ₺
Cumartesi
bşlngç 256 ₺
Pazar
bşlngç 255 ₺
Pazartesi
bşlngç 255 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Ali Osman Ulusoy
    3sa 0dk
    04:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    07:30
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    286 ₺
  • Kontur
    3sa 0dk
    17:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    20:30
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    286 ₺
  • Hatay CSR Seyahat
    4sa 0dk
    16:15
    Adana
    Merkez Otogarı
    20:15
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Hatay CSR Seyahat
    Ekonomi
    286 ₺
  • Topçam Turizm
    4sa 0dk
    21:45
    Adana
    Merkez Otogarı
    01:45
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Topçam Turizm
    Ekonomi
    286 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    02:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    04:40
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kontur
    1sa 55dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    02:55
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    256 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    3sa 0dk
    04:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    07:30
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    286 ₺
  • Hatay CSR Seyahat
    4sa 0dk
    16:15
    Adana
    Merkez Otogarı
    20:15
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Hatay CSR Seyahat
    Ekonomi
    286 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    03:10
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Tokat Yıldızı Seyahat
    4sa 0dk
    05:31
    Adana
    Merkez Otogarı
    09:31
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Tokat Yıldızı Seyahat
    Ekonomi
    321 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kontur
    3sa 0dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    04:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    286 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    3sa 0dk
    04:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    07:30
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    286 ₺
  • Topçam Turizm
    4sa 0dk
    04:45
    Adana
    Merkez Otogarı
    08:45
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Topçam Turizm
    Ekonomi
    286 ₺
  • Hatay CSR Seyahat
    4sa 0dk
    16:15
    Adana
    Merkez Otogarı
    20:15
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Hatay CSR Seyahat
    Ekonomi
    286 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    02:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    04:40
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kontur
    1sa 55dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    02:55
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    256 ₺
  • Kontur
    1sa 30dk
    17:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    19:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    256 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    03:10
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    02:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    04:40
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 0dk
    04:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    07:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    460 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kontur
    1sa 55dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    02:55
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    256 ₺
  • Kontur
    1sa 30dk
    17:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    19:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    256 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    03:10
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    02:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    04:40
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 0dk
    04:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    07:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    460 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kontur
    1sa 55dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    02:55
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    255 ₺
  • Kontur
    1sa 30dk
    17:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    19:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    255 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    03:10
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    02:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    04:40
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 0dk
    04:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    07:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    459 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kontur
    1sa 55dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    02:55
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    255 ₺
  • Kontur
    1sa 30dk
    17:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    19:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    255 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    01:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    03:10
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Kamil Koç
    2sa 10dk
    02:30
    Adana
    Merkez Otogarı
    04:40
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    300 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 0dk
    04:00
    Adana
    Merkez Otogarı
    07:00
    İskenderun
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    459 ₺

Adana ve İskenderun arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Adana ve İskenderun arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Perşembe en yoğun gündür, Adana ile İskenderun arası günlük 83 otobüs seferi. Cumartesi bunun yerine sadece 24 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Adana ve İskenderun.
Adana adresinden İskenderun adresine günün en yoğun otobüs seferi Sabah saatinde 115 sefer gerçekleşirken; Adana adresinden İskenderun adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 41 sefer gerçekleşmektedir.

Adana ile İskenderun arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Adana adresinden İskenderun adresine 45 sefer sıklıkla seyahat eden Kamil Koç, Metro Turizm ve Kontur gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Adana adresinden İskenderun adresine 255 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 255 ₺
En Hızlı Otobüs 1sa 0dk
En erken Otobüs Saat 00:30'de
En son Otobüs Saat 18:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 45 Ø
Uzaklık 87,5 km
Otobüs Şirketleri Kamil Koç, Metro Turizm, Kontur, Has Karayolu Turizm, Hatay Öztur Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Jet Turizm, Hatay Nur Seyahat, Özkaymak Turizm ve 6 tane daha.

Adana - İskenderun arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 16 otobüs şirketi aracılığı ile 45 adet otobüs Adana adresinden İskenderun adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
206 ₺
Çarşamba 24.07
206 ₺
Perşembe 25.07
206 ₺
Cuma 26.07
300 ₺
Cumartesi 27.07
256 ₺
Pazar 28.07
300 ₺
Pazartesi 29.07
255 ₺
Salı 30.07
255 ₺
Çarşamba 31.07
300 ₺
Perşembe 01.08
255 ₺
Cuma 02.08
255 ₺
Cumartesi 03.08
255 ₺
Pazar 04.08
450 ₺
Pazartesi 05.08
255 ₺
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
258 ₺
Perşembe 08.08
256 ₺
Cuma 09.08
258 ₺
Cumartesi 10.08
300 ₺
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
256 ₺
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
256 ₺
Cumartesi 17.08
390 ₺
Pazar 18.08

Adana noktasından İskenderun noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Adana adresi ile İskenderun adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
255 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Adana - İskenderun arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Salı ise tam aksine 286 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Öğleden sonra konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Adana ile İskenderun, 255 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 286 ₺.

Adana noktasından İskenderun noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Adana adresinden İskenderun adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Adana adresinden İskenderun adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Adana ile İskenderun arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Adana ile İskenderun arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Adana ile İskenderun arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Adana ve İskenderun içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Adana ve İskenderun bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Adana ile İskenderun arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Adana - İskenderun güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Adana - İskenderun güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Adana - İskenderun güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Adana İskenderun otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Adana - İskenderun en ucuz seferi 255 ₺ fiyatından başlar ve 1sa 55dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Adana - İskenderun arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Adana noktasından İskenderun noktasına olan güzergahta 16 firmalari tarafından 255 ₺ ile 464 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İskenderun varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Adana İskenderun rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Adana to İskenderun güzergahinda hergün ortalama 45 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Adana kalkışlı İskenderun varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Adana - İskenderun arası en hızlı otobüs servisi Kontur tarafından sunulmaktadır ve 1sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 307 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Adana kalkışlı İskenderun varışlı ilk otobüs ne zaman?

Adana kalkışlı İskenderun varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Adana kalkışlı İskenderun varışlı son otobüs ne zamandır?

Adana kalkışlı İskenderun varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 18:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Adana ile İskenderun arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Adana ile İskenderun arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kamil Koç, Metro Turizm ve Kontur firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Adana ve İskenderun arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Adana ile İskenderun arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kamil Koç, Metro Turizm ve Kontur.

Adana - İskenderun otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Adana İskenderun otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Adana İskenderun otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Adana - İskenderun arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Adana ile İskenderun

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Adana ve İskenderun adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Adana konumundan İskenderun konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.